Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników wspaniałej marki BMW.

Klubowicze, użytkownicy samochodu BMW mam ogromną prośbę:)

Pomóżcie mi w zebraniu wyników na temat wizerunku marki BMW.

PODSYŁAM LINK: https://www.survio.com/survey/d/C2R6Q8K9I2N5V9F1C


będę bardzo wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety:)


pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór.

Witam wszystkich Użytkowników.

Forum obserwuję od długiego czasu. Po zakupie F07 530D RWD 245 HP z 2010 roku postanowiłem dołączyć. Zgromadzona wiedza na forum i ogromne doświadczenie Forumowiczów to bezcenna pomoc dla przeciętnego użytkownika BMW takiego jak ja.

Staram się poznać oprogramowanie diagnostyczne ISTA D Rheingold ver 4.01.21.17412.

Poprzedni właściciel auta wyłączył aktywne monitorowanie poziomu oleju wyświetlane na wyświetlaczu konsoli środkowej. Czy mogę je aktywować za pomocą tego oprogramowania? Jeśli tek to w jaki sposób?

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów! :D

Po przygodach z markami różnych narodowości, przyszedł czas na niemiecką motoryzację, a mój wybór padł na BMW e90 325i :wink:

Na forum jestem nowy, jednak przeglądam je od dłuższego czasu :)

Jako laik w tematyce BMW, mam nadzieję zaczerpnąć od doświadczonych forumowiczów informacji przydatnych w przyszłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!


Na imię mam Jakub.


Niecały miesiąc temu stałem się posiadaczem BMW serii 5 E60. Przesiadłem się ze swojej ukochanej Daewoo Leganzy CDX z 98 roku.

Bardzo się przywiązuję do posiadanych samochodów i już pracuję nad doprowadzeniem swojego BMW do stanu, z którego będę zadowolony i dumny.

Mam nadzieję, że na forum znajdę mnóstwo przydatnej wiedzy, poznam wielu pomocnych forumowiczów i może z czasem sam będę w stanie komuś udzielić przydatnej rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuku :D Witam Was wszystkich, jestem Filip, pochodzę z pomorskiego (Kościerzyna). Moje poprzednie, a zarazem pierwsze BMW to e46 z 98' 318i i od tego wszystko się zaczęło... tz. mam na myśli pasje do marki. Od dobrych 5/6 lat BMW nie posiadałem, w tym czasie rozmaite służbówki. Życie płata figle i od marca 2020 stałem się posiadaczem F10 2016 518d z przebiegiem zaledwie 23 000km :mrgreen: Na codzień latam po 3miescie na taxi oraz pod aplikacjami typu Uber :P także możemy się zawsze spotkać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.


Od kilku tygodni jestem posiadaczem F11 520D. Jest to mój pierwszy samochód tej marki, aczkolwiek nie pierwszy pojazd tego producenta, gdyż w garażu już od kilku lat gości wielce zacny jednoślad R1150R.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

na forum jestem już od jakiegoś czasu, dziękuje wszystkim za porady w dziale opinii o autach z ogłoszeń.

Dzięki nim a trochę też wbrew, stałem się posiadaczem e91 330xd z n57.

prezentuje się tak:

view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1ykVtDbPxyC2TkS-OcIzDu7KuqTgAWSzP/view?usp=sharing


Specjalne podziękowania dla forumowicza szymon-o za bardzo rzetelne oględziny przed-zakupowe i fachowe porady, polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem uzależniony od marki od wielu lat mam na imię Artur i lubię Bardzo zmieniać auta choć co by się nie działo to zawszę pod domem BMW, w tej chwili jestem posiadaczem BMW E61 530 lci, E60 525 Oraz motocykla BMW S 1000RR mam nadzieję dowiedzieć się tu czegoś ciekawego oraz dodać coś od siebie z własnego doświadczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, drodzy klubowicze i forumowicze.


Niedawno pozbyłem się swojego gruchota :) i szukam auta, które woziło by moje '4 litery' przez kolejnych parę lat :D Trafiłem wczoraj na 2 ogłoszenia Beemek, z czego jedno wydaje się szczególnie interesujące. Może (z waszą pomocą lub bez) niedługo stanę się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem BMW. A nie ukrywam, że darzę sympatią markę od dzieciństwa :8)

Edytowane przez adj44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.