Skocz do zawartości

lakiernik łódz


Rekomendowane odpowiedzi

Wankiewicz polecam. Robiłem tam auto po małym puknięciu. Bardzo fachowo, bardzo dobrze i jak coś się nie podoba w ich robocie to poprawiają wedle życzenia. Oprócz tego bardzo dobra obsługa. Z drugim autem też u nich byłem i również zrobili bardzo ładnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wankiewicz polecam. Robiłem tam auto po małym puknięciu. Bardzo fachowo, bardzo dobrze i jak coś się nie podoba w ich robocie to poprawiają wedle życzenia. Oprócz tego bardzo dobra obsługa. Z drugim autem też u nich byłem i również zrobili bardzo ładnie...

jakie ceny i terminy ?

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam Wankiewicz - lakierowalem klika rzeczy u nich - bardzo profesjonalne podejscie do klienta maja i ogolnie sympatyczna atmosfera - np gratis dostalem buteleczke z lakierem zebym sobie drobne odpryski poprzykrywal (a zglosilem sie z lakierowaniem listw bocznych). Jezeli chodzi o BMW to dobrze sie znaja - mozna z nimi pogadac w kwestiach mechanicznych. Nie wiem czemu ale mi zawsze spuszczaja z ceny - moze jestem milym klientem :lol: jednym slowem warsztat wart polecenia - jak chcesz miec zrobione dobrze i fachowo to tam - ja nigdzie juz na pewno nie bede szukal. A co do terminow to maja duzo klientow i trzeba niestety czekac - ja na listwy czekalem ok tygodnia i i tak to bylo szybko przy ich natloku pracy. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki element chcesz malowac? Jezeli nieduzy to nie policza duzo - ja za te listwy (6 czesci) + brewki zaplacilem 180 zl to chyba niedrogo w porownaniu z konkurencja. Poza tym tak jak bylo wspomniane jak cos nie bedzie pasowac to oni na swoj koszt wtedy koryguja - np jedna brewke lakierowali 3 razy zeby bylo dobrze zrobione. Maja siedzibe tuz za sadem rejonowym na widzewie (ta sama uliczka - trzeba w brame wjechac jezeli sie od pilsudskiego wjezdza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.