Skocz do zawartości

Ile tysięcy km mają nasze beemki ??


kiokio

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwując popularność tematu "Ile jechaliście swoim BMW" postanowiłem dodać temat o przebiegach naszych pociech

 

Piszcie proszę ile mają przebiegu ogólnie i ile Wy zrobiliście oraz awarie ale tylko te poważne (jeśli używacie samochodu jako utylizator opon itp nie zapomnijcie o tym wspomnieć :wink: )

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 775
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak kupiłem przed na początku wakacji to miała 176 tys z małym hakiem, teraz prawie 10 tys wiecej ma, w tym czasie padł mi króciec od wody przy silniku, wymiana + część + odpowietrzanie = 160 zł. Do tego można doliczyć wymianę wahacza ale to dzięki naszym kochanym drogom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne tak:

pierwsza bmw jaka mialem, e36 compactem z 95roku zrobilem przez rok ok 30tys km. powazniejszych awarii brak, jedynie co wymienilem to sonda lambda, sprzedana w 2002r z przebiegiem ok 160 tys km

 

pozniej e34 525iX automat 4x4 95rok- zanim ja sprzedalem (30kwietnia tego roku) poza glosnymi hydrosztosami nic sie nie dzialo. pod koniec eksploatacji umarlo visco. w ciagu poltora roku eksploatacji zrobilem 70tys km, w tym 60tys na lpg (wtrysk), sprzedana z przebiegiem 230tys km

 

aktualnie (od maja 2004) smigam e34 525iA Touring, rowniez 95rok. kupiona w niemczech z przebiegiem 242tys km, aktualnie po 4miesiacach eksploatacji ma 257tys km, wiekszosc na gazie (znowu zagazowalem wtryskiem gazu) i motor jak na razie bez zarzutu. wymienilem tylko rolki napinacza paska.

Rafi DJYendruh


sharky: srebrne E24 635 CSiA

Citroen XM oraz GMC Savana

GG # 142068

rjedruszek@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu miałem E39 530d,miała 80000,zrobiłem ok.30000 i troszke kasy poszło,głównie na drobne naprawy,ale wszystko u Pepłowskiego we Wrocławiu,ceny z kosmosu. W zwiazku z kupnem domu przesiadłem sie na 325 24v 92 rok i mimo przebiegu 212tys nie kiwnałem palcem, a zrobiłem juz 24000. Szykuje sie wymiana wydechu i kupno opon zimowych z felgami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-36 91r 316i kupiona w niemczech w czerwcu miała nakręcone 172tys obecnie 10tys więcej. Problemy jakie do tej pory miałem to pływajace wolne obroty, wymiana regułatora napięcia i wymiana uszczelniaczy na zaworach czyli głupoty!! oby tak zostało

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E34 M50 B20 z '92 przejechane 305 tys. jest w stanie jak z spod igly, w zawieszeniu nic nie stuka wyglada idealnie. Jedyne usterki to falujace obroty (ktore same sie naprawily po kilku dniach :shock: ) i lekko slizgajacy sie 2 bieg automata spowodowany brakiem zmian oleju przez poprzedniego wlasciciela.
W BMW Blisko Masz Wszędzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 M30 3.0 91r. Obecnie ok 223000, jak kupiłem było 180000 niecałe, przebieg oryginalny nie kręcony. Ogólnie żadnych problemów poza nierówną pracą. Oby tak dalej ;)

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30 316i 90r. przebieg 183.000km zrobilem nim 24 tys km stan igla!!

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza 525 z 89 roku ponad 300 tys, ktoś grzebał przy przebiegu i nie udało mu sie i stanął licznik na 299. Padło visco i teraz 3 wtryski do wymiany, pozatym nic nie było do roboty, super autko.

 

Teraz 520 touring 92r, 180 tys ksiażka jest to chyba nie kręcony, wymieniany był wahacz (zawieszenie jescze oryginalne nieruszane odpoczątku, bez luzów - :shock: oj dumny z tego jestem), do wymiany wydech (ostatni tłumik (też oryginalny). Zadziwia mnie trwałość podzespołów BMW.

 

Oj marzy mi sie w przyszłości E38 :obloki:

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje e36 325 iA 94' 189 tyś sprowadzona z niemiec ,zrobiłem nią 45tyś ,w tym czasie wymiana : pompy wodnej ,wiskozy,amorki tył bilstein,nabita i odgrzybiona klima,i eksplatacyjne-oleje płyny klocki filtry paski ,pobór oleju brak, a druga beti 397tyś :e28 525E 85'shock: od 10lat w moich rękach ,silnik nie ruszany oprócz uszczelniaczy zaworowych,zaworki trochę słychać ale ten typ tak ma :oops: pobór oleju 0,3lit/1000km to i tak mało przy tym przebiegu,zmieniony most z przełożeniem od 520(bardzo mocna ale wolna :wink: )i komputer od 325 170km, pochodzi jeszcze spoko do 500tyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

E34 525tds z 1993

Kupiona z nieznanym przebiegiem (pokazywał pod 200kkm - ale zegary były od innej E34 :? ) przejechałem około 60kkm.

Wymienione tylko amortyzatory z przodu zaraz po zakupie i łożysko tylnego koła.

Sprzedana z niedomagającą skrzynią automatyczną i prawdopodobnie kończącą się pompą.

 

E36 318is z 24.12.1993 :wink:

Kupiona w grudniu 2000 z przebiegiem 89kkm, teraz ma 181kkm.

Wymienione:

amortyzatory

kilka razy sworznie wahacza :?

drążki w przednim zawieszeniu

sprzęgło

tarcze przód

sonda lambda

poduszki silnika

wszystkie koła, po których chodzi pasek klinowy

i pół silnika po ostatniej powodzi :wink:

Edytowane przez GR

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.