Skocz do zawartości

Apka do zarządzania BMW - z czego korzystacie?


drivecuro

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! :) Razem ze znajomym rozważamy zbudowanie nowej aplikację, która, mam nadzieję, mogłaby Was zainteresować i być przydatną. To aplikacja do kontroli wydatków, serwisu, ubezpieczenia, badań itd waszych BMW. Dostęp do wszystkich parametrów auta z poziomu Waszych telefonów. Jesteśmy nadal na etapie rozmyślań, więc bardzo chętnie posłucham, czy taka apka byłaby dla Was przydatna - być może już teraz z jakiejś korzystacie, a nie jesteście z niej do końca zadowoleni. Co, Waszym zdaniem, powinno się w takiej apce znaleźć, aby naprawdę wnosiła coś więcej do Waszego życia i nie była tylko smutnym obowiązkiem, a jednocześnie sprawiała, że Wasza fura posłuży na długo i cieszyć się będzie dobrym zdrowiem :D Wszelkie opinie bardzo mile widziane - zapraszam do dyskusji!


PS. Mam nadzieję, że ten post nie łamie w żaden sposób regulaminu forum - jeśli jest jakiś inny obszar, w którym powinienem otworzyć ten wątek dajcie mi znać, jestem wciąż świeży na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Apek nie korzystam. Chyba dostałbym wylewu jakbym na koniec miesiąca zobaczył ile mnie kosztuje jazda autem :lol: Po prostu to co trzeba to robię, jak trzeba zatankować tankuję. I tyle.
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.