Skocz do zawartości

E91 zarejestrowane w Polsce po dzwonie


lewvndowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pod koniec kwietnia moje BMW 320d uległo wypadkowi i cały przód był zmasakrowany. Samochód stał zaparkowany poprzecznie do ulicy, także poduszki itd. całe, lecz elementy nośne nadawały się na śmietnik, czyli całość ogólnie. Auto poruszało się i "mieszkało" w Niemczech, gdzie też było zarejestrowane. Obydwie podłużnice były pęknięte (lewa wygięta prawie o 90 stopni w prawo, pęknieta po środku i odkleiła się od całej reszty) i pociągneły za sobą scianę grodziową, belka na przodzie była wyrwana i leżała z 50m dalej, zderzak również. Uderzenie było tak silne, że wyrwało prawie lewy amortyzator z kielicha (był pękniety między śrubami). Całe zawieszenie połamane, wahacze z lewej strony pęknięte na pół, drązki kierownicze jak banan. Mercedes, który uderzył mój samochód miał na zegarze według ustaleń policji prawie 100kmh na tej ciasnej uliczcze osiedlowej. Caddy obok nie oberwał praktycznie nic, bo mercedes uderzył prawym bokiem po najechaniu lewym przednim kołem na wysepkę na środku drogi i się "odbił" od mojego samochodu. No ogólnie wrak jak cholera, nie przyglądałem się temu za bardzo bo odrazu było wiadomo, że nadaje się tylko na żyletki. Auto zostało sprzedane na aukcji do Polski. Myślałem, że pójdzie na części bo dość bogate wyposażenie, auto było okrutnie doinwestowane i "przerobione", ale odziwo nie i niestety jeździ dalej na polskich drogach, właśnie sprawdziłem OC po VIN i jest zarejestrowane. Chciałbym odnaleźć tą osobę, która te auto kupiła i spytac się, czy jest świadom czym jeździ ew. przekazać te informacje w dobrej wierze. Nie chce nikomu psuć humoru. Jestem pewny, że nikt o zdrowych zmysłach po zobaczeniu tej szkody nie chciałby jeździć takim pojazdem. Pewnie by nawet na ten samochód nie spojrzał. Zapewne zostało też skręcone, bo przebieg byl pod koniec grubo powyżej 300.000km


Czy istnieje jakaś metoda lub sposób na szybkie znalezienie jegomościa? Podczas "sprzedaży" czy też oddania auta na lawetę dałem cały segregator dokumentów, wszędzie były moje dane tj. imie i nazwisko itd. także jeżeli to czytasz, odezwij się na facebooku!


VIN WBAUY11060F205847


Niestety to jedyne zdjęcie, które posiadam po wypadku i nie widać tutaj za wiele ale można gołym okiem zauwazyć, że lewa podłużnica nie ma się zbyt dobrze.


5PUJRiC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.