Skocz do zawartości

Alpina B5 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zastawiam się na zakupem Alipny b5 z Japonii. Mam 2 egzemplarze na oku i czy warto inwestować jako "lokata kapitału" ? lubie pięlęgnacje i mieć coś unikatowego więc czekam na Wasze opinie - czy warto iść w Apline B5 bo M5 raczej sporo więcej jest.

A6 C6 2011r. 3.0 TDI Quattro

BMW E61 2006r. 3.0D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup takiego auta to same plusy :wink: :cool2:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma to być auto weekendowe, do fajnego bujnięcia się nad morze np, w zimę nie będę eksploatował. Zbieram trochę info o tym 4.4 na kompresorze i póki co nie widzę negatywnych opinii

A6 C6 2011r. 3.0 TDI Quattro

BMW E61 2006r. 3.0D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma co sie martwic silnikiem bo zapewne przebieg bedzie niski a kiedys widzialem stradale kupili b5 i wymieniali kompresor koszt jakos 16 tysi tylko dostepny w serwisie :wink: mysle duzo bardziej bezawaryjny niz m5 :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że najlepiej znaleźć B5s - zawsze będzie więcej warta i jest bardziej unikatowa. Nawet jest fajna sztuka w DE do wzięcia.

Byłbym zapomniał.. strasznie to zapierda.a :mrgreen:

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dziękuje za wszelkie porady, chciałem obejrzeć jedną B5 w Gdańsku, jednak podejście sprzedającego, zwodzenie a na koniec "wystawienie" mnie do wiatru spowodowało, iż póki co zarzucam temat szukania takiego auta. Zostałem potraktowany niepoważnie, Pan wiedząc, że jestem z synem u lekarza specjalisty nie poczekał 15 min na nas i pojechał sobie do domu, mimo, że informowałem go o lekkim spóźnieniu, które w wiadomości zaakceptował. Szkoda ale jak ktoś nie chce sprzedać auta to nie będziemy na siłę namawiać :-)

A6 C6 2011r. 3.0 TDI Quattro

BMW E61 2006r. 3.0D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.