Skocz do zawartości

E39/E46 do 8tyś zł


Adam_N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Z góry przepraszam jeśli powtarzam temat, ale potrzebuje w miarę świeżych opinii. Do rzeczy.

Jestem miłośnikiem BMW od kilku lat, jadnak dopiero teraz mam jakieś fundusze na zakup "beemki", konkretnie jest to 8 tyś zł. Podkreślę że należę do tych, co to się nie boją wziąć klucza do ręki i naprawiać samemu w garażu. 8tyś, to kwota na sam samochód, oprócz tego mam gotowe 2,5 tyś na naprawy na dzień dobry. Zależy mi na tym aby był to bardziej Daily niż gruz, stąd parę pytań odnośnie modeli które mnie najbardziej interesują

E39(sedan, benzyna)

-Czy w tych pieniądzach skupić się na przedlifcie, czy też znajdę już polifta w ok stanie?

-czy w tych pieniądzach szukać 520i, czy też da radę wyrwać nie zajechane 523i?

-czy w tej kwocie szukać automatu, czy go sobie odpuścić?

-jeśli automat to jaki silnik? 2.0 czy 2.3?

E46(coupe/sedan, benzyna)

-podobnie jak powyżej, raczej przedlift czy już polift?

-w tej cenie można znaleźć, w dobrym stanie, silnik m52 b20/b25, czy raczej 4 cylindrowce?

Pytania ogólne

-Od jakich pieniędzy zaczynają się egzemplarze, które mają zdrowe nad- i podwozie, z silnikami nie wymagającymi remontu? Takie którymi można bezpiecznie, nie koniecznie bezawaryjnie, podróżować?

-Budżet na samochód to dokładnie 8tyś +- parę stów.w jakim przedziale szukać ogłaszeń?

Z góry dziękuję za wszystkie opinie i rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.