Skocz do zawartości

BMW E39 523i a Polski i Niemiecki rynek


manulx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chcę sobie kupić E39 523i Sedan najlepiej czarny lakier i mam dylemat. Jako że panicznie się już boję cokolwiek kupować albo naprawiać w PL, bo naprawdę bardzo się przejechałem na cwaniaczkach (od 3 lat stoi moja biedna E36, której się chyba pozbędę, bo nikt nie wie co w tym aucie jest nie tak po tym jak namieszali :P) to wciąż zastanawiam się czy warto szukać tego auta w tym kraju...


Zależy mi na dobrym stanie i jestem osobą, która na pewno będzie o samochód dbać tak, aby mi służył nawet 20 lat. Podoba mi się ich klimat, mam słabość do staroci oraz bardzo się przywiązuję do samochodów. Mam znajomego w Monachium i mógłbym ewentualnie skoczyć tam na parę dni, i czegoś poszukać na miejscu, ale też jest trochę z tym zachodu no i wiadomo, że też trzeba uważać (ale podobno ryzyko trafienia na cwaniaczka jest mniejsze). Oprócz tego przy tym silniku wszelkie opłaty wyniosą pewnie jakieś 3tys zł.


Chciałbym zmieścić się ze wszystkim w 10tys zł.


Co uważacie na ten temat? Na co zwracać uwagę przy tym silniku, czy jest to w ogóle dobry wybór pod względem awaryjności? No i w końcu co z tym Polskim oraz Niemieckim rynkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.