Skocz do zawartości

Wartość samochodu


qwerty23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na etapie sprzedaży mojego auta e92 335d i mam kilka problemów:

- Czy trudno jest go sprzedać ?

- Czy cena jest adekwatna, a jeśli nie to jaka jest realna wartość samochodu ?

Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e92-335d-ID6DHLaX.html?isPreview=1

Z napraw jakie były dokonywane:

2014 robione termostaty

2016 wymiana radia/nawigacji

2018 wymiana koła prasowego i wszystkich pasków

2019 olej w skrzyni + filtr

2020 klocki + tarcze przód, zawieszenie tył,

Przed 2014 robione wszystko w ASO, olej wymieniany między 10k a 15k reszta płynów eksploatacyjnych co druga/trzecia wymianę oleju, olej w skrzyni wymieniany co 60k. Na całym aucie oryginalny lakier.

Teraz wady: Maska nadaje się do lakierowanie ( dużo odprysków), rysa na przedni zderzaku i pęknięty lakier na tylnym, skrzywiona lub źle wyważona felga ( po świętach chce to zrobić ), przy lekkim hamowaniu w zakresie 100-200 km/h biją tarcze.

Edytowane przez qwerty23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Pomijając kwestie techniczne, to w ogóle nie przyłożyłeś się do zdjęć, a to pierwsza rzecz która zatrzymuje na dłużej potencjalnego kupca.

Zrób zdjęcia w lepszej rozdzielczości z każdej strony pojazdu starannie, potem wnętrza kilka zdjęć w newralgicznych punktach. Nie staraj się ukryć kierownicy i boczku fotela.

Inna kwestia to mamy okres jaki mamy. Nie wiem w jakim stanie masz auto, nie będę się do tego odnosił.

To nie jest 2.0d to też nie ma co za darmo oddawać auta, jeśli tak jak wspomniałeś wszystkie elementy to fabryczny lakier, to znaj wartość swojej fury. Zderzaki można pomalować, ale szkoda fabryczną maskę malować ponownie. Oddaj do lakiernika na zaprawki i potem polerka - ja bym tak zrobił.

Natomiast z tą felgą to niedopuszczalne i to na tobie to ciąży. To powinno być załatwione przed sprzedażą auta.

Dajesz komplet dodatkowych kół to też na plus. Cena wyjściowa wg mnie jest słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.