Skocz do zawartości

Polecacie sprzedawcę/dealera z dobrymi rabatami?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jestem tutaj nowy, tak jak i w świecie BMW - planuję swoje pierwsze auto tej marki.

Przeprowadziłem rozmowy z kilkoma salonami i zastanawiam się do kogo uderzyć żeby dobry rabat uzyskać. Jeśli Macie jakieś namiary na sprzedawcę który jest skłonny obniżyć cenę ponad standardowe kwoty to prosił bym o namiary/polecenia.

Dodam że interesuje mnie BMW 6 GT 640d, więc kwota niemała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rabaty zaproponowali Ci w salonach, które odwiedzałeś? Tydzień temu zamówiłem 6gt 640i w Warszawie



Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez maciek_w

To już drugi raz, kiedy ohne Freude am Fahren uczę się pokory w antycznym Golfie żony (1.4 bez turbo). Poprzednio 8 miesięcy, zobaczymy ile teraz…

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę (bez dużego naciskania) nieco powyżej 19%. Oferta pośredników na poziomie 24%, ale nigdy nie korzystałem z takich forma zakupu. Dodam że wspomniany pośrednik oferuje na inną markę 5% rabatu, gdzie ja dostałem w salonie 7,5 z lekkim polem do manewrów, więc myślę że w BMW powinienem przekroczyć 20%.


A tak z innej beczki - dlaczego 640i a nie 640d? Pytam, bo sam jeszcze nie zamówiłem i może warto było by rozważyć benzynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich poziomach upustu nie kręciłbym nosem


640i bo nie lubię brzmienia i wibracji diesla. Miałem F10 535d i jak kochałem tsunami momentu obrotowego, tak nie mogłem pogodzić się z kulturą pracy. Przed podjęciem decyzji teraz próbowałem różnych odmian tego 6-cylinindrowego bloku d w różnych nadwoziach (X5 z M50d, 750d, 730d) i stwierdzam, że nie przekonam się jednak ponownie do diesla

To już drugi raz, kiedy ohne Freude am Fahren uczę się pokory w antycznym Golfie żony (1.4 bez turbo). Poprzednio 8 miesięcy, zobaczymy ile teraz…

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.