Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam codziennie oferty róznych modeli BMW i nie mogę się nadziwić bójnymi fantazjami co niektórych sprzedawców - jak oni chcą sprzedać auto ?

 

na początek daje to ... 730 R6 o mocy 250km z INTERCOOLEREM !!!!

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=138478380&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wtedy niestety nie umiem się powstrzymać i piszę maila, że biorę auto w

 

ciemno za wystawioną cenę, dodam bonus, jeżeli tylko na prawdę jest to V6

 

:) Dodaję, że jeżeli to nie jest V6, to będę się domagał zwrotu pieniędzy za podróż... niektórzy idą nadal w zaparte :)

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w sumie błędy wychwytywane wyłącznie przez znawców tematu aż tak mnie nie rażą - nie każdy zna się na BMW i moge to zrozumieć.

jeśli błędy wynikają z niewiedzy sprzedającego, to pół biedy, ale bajki, które często opowiadają (tak jak z tym świeżo wymienionym paskiem w V6) po prostu rozwalają rozwalają - kolo sprowadzi 2 beemki i już się zna na tych autach

 

ode mnie wersja M-Pakiet

http://moto.allegro.pl/item141760975_idealne_autko_325_tds_m_pakiet.html

 

a w ogóle 316 mpower lubię najbardziej, ale teraz nie znalazłem :wink:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem ogłoszenie na Otomoto (nie ma go już) z pięknym opisem:

 

E30 Touring 325, szpera, chip-tuning 220KM :jawdrop: (konie chyba żywe), na trzecim biegu miele kołami...

 

 

weź i kup człowieku, takie caco od rzeźnika... :mad2:

18.11.2006

Forza evil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee - widziałem ją - jakby była w takim stanie jak gość opisywał, to nawet bym ją wziął - jestem przekonany, że większość E30 będących na allegro nie jeden komplet opon przemieliła - jeśli się mieli z głową, to nie widze problemu - w końcu to BMW

a jeśli to rzeczywiście rzeźnik, to raczej nici z tych 220KM

 

BTW - uzyskanie 220 koników z m20 jest jak najbardziej możliwe (choć na pewno nie jest łatwe) ... i nie mam na myśli doładowania

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to inna sprawa

często moc jest z kosmosu ... w sumie jak gośc podaje taką moc, to zamiast sprawdzac ja pod każdym kątem pojechałbym tylko na hamownie ... o ile wcześniej w rozmowie telefonicznej gość zgodziłby się pomniejszyc cenę w zależności od każdego zawyżonego konika

 

BTW - jak silnik jest padaka, to mu i chipsy nie pomogą, a w silniku wolnossącym m20b25 podniesienie mocy przy pomocy samej elektroniki o głupie 15KM (to częsty przyrost podawany przez sprzedawców chipsów) to raczej pobożne życzenie

pomijając fakt, że sama moc maksymalna, to nie wszystko

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie błędy wychwytywane wyłącznie przez znawców tematu aż tak mnie nie rażą - nie każdy zna się na BMW i moge to zrozumieć.

jeśli błędy wynikają z niewiedzy sprzedającego, to pół biedy, ale bajki, które często opowiadają (tak jak z tym świeżo wymienionym paskiem w V6) po prostu rozwalają rozwalają - kolo sprowadzi 2 beemki i już się zna na tych autach

 

ode mnie wersja M-Pakiet

http://moto.allegro.pl/item141760975_idealne_autko_325_tds_m_pakiet.html

 

a w ogóle 316 mpower lubię najbardziej, ale teraz nie znalazłem :wink:

 

dobrze jest :cool2: te 16'' to prawie jak mpakiet, zerzaki równiez prawie, generalnie to już nie wiele jej brakuje to pakietu, tylko czy oby na pewno M :mad2:

...tylko BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 316 nawet obok prawdziwego m powera nie stala :mrgreen:

to dobre.

 

Kiedys dzwonilem na ogloszenie z autobitu o bmw 325 coupe e36! chyba '94r i pytam sie chlopa czy w m-techniku, facet ze nie, ze to m power. no to sie pytam czy pomylka w ogloszeniu, czy co i dalej jaki motor 3 czy 3.2., a gosciu ze 2,5, ja mu na to ze w takim razie to nie M POWER, a facet do mnie ze sie nie znam ze to M power bo ma naklejke na klapie i znaczek na lewarku :mrgreen: :mrgreen: :duh: :duh: :duh: :duh: :mad2: :mad2: - UMARLEM

I wytlumacz takiemu co to m power, latwiej nauczyc sie chodzic po wodzie....

pozdrawiam

TYM razem Moja kobieta skrzywdzila moje autko na MAXA- urwała przod na Grand Cheerokim.... :-( Na pocieszenie M3:-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nic znam jednego mechanika co się specjalizuje w BMW to ten mi cisnął dopiero mówił że widział silnik 2.0l w 4 cylindrach mówił mi że szły takie silniki albo że też widział w M3 e36 silnik o mocy 321KM i też miał 4 cylindry no co nie sprzeczałem się z gościem bo mówił że ten silnik jest od Alpaina no nic i poszedłem tylko ciekawi mnie czy jest w tym choć troche prawdy
BMW- BENDZIESZ MUSIAŁ WYPRZEDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.