Skocz do zawartości

Ikony w historii serwisowej z ASO


I.M.Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Na początek szacunek dla wszyskich forumowiczów za wiedzę, którą się tutaj dzielicie, bo serio, to forum to mega kopalnia wiedzy!

Sporo ciekawostek już tu wyczytałem, dlatego dołączam i chętnie będę udzielał się w tematach, które z czasem przestudiuję. Na ten moment jednak, jako świeżak, to ja potrzebuję wsparcia i liczę, że mi go udzielicie.


Planuję zakup X3. Warunki trochę inne niż przy poprzednim zakupie, więc sam muszę odsiać godne egzemplarze od gruzów. Wiadomo - w wyborze pomaga historia serwisowa z ASO. Z pozyskaniem nie ma problemu - z wyczytaniem z niej wszystkiego na maxa już trochę większy. Temat niby prosty, ale nigdzie nie znalazłem konkretów- mianowicie:


Co oznaczają poszczególne ikony, które pojawiają się w Historii Serwisowej, którą dostarcza ASO?

screenshot tutaj

https://drive.google.com/file/d/1DZaYX8N_6rj2sv9hbRYfiPMa4rc01g7U/view?usp=sharing


Jeśli opisy znaczenia tych ikon są już gdzieś na forum, to podrzućcie proszę link do artykułu. Sorry - nie znalazłem, choć przepaliłem na to sporo czasu.

Jeśli nie ma, to zebranie takiego info na pewno pomoże każdemu, kto z rozwagą planuje zakup swojego Bimmera.


Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Pozostały czas/przebieg do czynności serwisowej - od lewej:

1. Olej silnikowy

2. Wkład filtra powietrza

3. Świece zapłonowe

4. Mikrofiltr

5. Klocki ham. przód

6. Płyn hamulcowy

7. Klocki ham. tył

8. Kontrola pojazdu - tzw. duży przegląd


Jeśli masz przy okazji któregoś wpisu zaznaczony ptaszek u dołu oznacza to wykonanie czynności przy tej wizycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć,

Pozostały czas/przebieg do czynności serwisowej - od lewej:

1. Olej silnikowy

2. Wkład filtra powietrza

3. Świece zapłonowe

4. Mikrofiltr

5. Klocki ham. przód

6. Płyn hamulcowy

7. Klocki ham. tył

8. Kontrola pojazdu - tzw. duży przegląd


Jeśli masz przy okazji któregoś wpisu zaznaczony ptaszek u dołu oznacza to wykonanie czynności przy tej wizycie :)

 

Co wchodzi w skład dużego przeglądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.