Skocz do zawartości

[E91] 177km 2007: 3 dni i się posypało


Kamilon1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.


Mam dylemat proszę was o pomoc w podjęciu decyzji...


Kupiłem e91 2007r 177km. 17tys PLN

1wszy dzień bajka... zbiera się kręci silnik jak bajka.

2gi dzień podobnie ale zauważyłem że ma problemy z turbo czasami brak mocy (mówię sobie no chu* używane auto trzeba coś dorzucić żeby chulało)

3ci dzień check engine nie wkreca się na obroty zamówiłem termin u mechanika (sobota)

4rty dzień koniec że 177 km zostało z 50... nie kręci , gaśnie na wolnych obrotach i wgl kaplica.


Dzwonię do gościa (os. Prywatna) że jest lipa bo kupiłem auto od niego ledwo przerejestrowalem i co my z tym faktem zrobimy bo to wada ukryta jest i ze nic nie mówił że coś nie tak. Ogólnie karoseria i cała reszta igła... tylko silnik się posypał mój znajomy mechanik nie widział w życiu tyłu błędów na raz.

Wracając do tematu dzwonię do gościa mówię co z tym autem i albo kasę zwraca albo niech płaci za mechanika A ja naprawie auto z jego kieszeni...


To on odpowiedział mi w sposób że on wymieni silnik że wszystkim na swój koszt i da mi rok gwarancji na silnik...


Nie wiem co mam zrobić... są dwie opcje...

1- oddać auto wtopić z jakieś 1000 PLN odzyskać resztę

2- niech naprawi i odebrać naprawione auto ...


Proszę was o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Musiał wiedzieć że coś jest nie tak skoro odrazu zgodził sie wymienić silnik na swoj koszt , jeśli poza motorem auto jest w fajnym stanie i podoba ci się to możesz pójść na układ z wymianą silnika. Ale wtedy ustalił bym z nim że pokrywa koszty silnika , który sam znajdziesz aby miec pewność co wkładasz i roboty u twojego sprawdzonego mechanika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.