Skocz do zawartości

VIN Decoder. Najnowsze ETK Online, za darmo dla forum


cursor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Widoczność tylko dla zalogowanych raczej nic nie zmieni bo można to zrobić w minutę. Może wrzutka tego pliku na jakiś serwer a hasło tylko na pw?

Zmieni. M.in. przez jawność konto na NewTis.info zostało usunięte. Skoro BMW potrafiło przyczepić się do bezpłatnej strony NewTis to nie wiesz czy to oni nie działają na szkodę, aby nie było dostępu do AOS.


Do ASAP kiedyś sami udostępnili dostęp. Do ETK z AOS nadal tego nie zrobili, gdzie podobnie jak ja, mogą wyłączać konkretne funkcję na portalu(sam mam dostęp do większej ilości funkcji niż tylko dostęp do ETK online).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • Zasłużeni forumowicze

Z racji, że administracja olała moje prośby odnośnie umożliwienia załączenia niewielkich plików, w celu dodania danych logowania w pliku tekstowym, a nie jawnie to zrobimy inaczej(a widząc ile botów działa to utwierdzam się, że mam rację)


Hasło zostało zresetowane. Dostęp znowu jest możliwy, ale nie na starym haśle. Zostało ustanowione nowo, poniekąd wynikające z nowych wymagań portalu(trochę kretyńsko działa silnik, ale to już mniej istotne).

Hasło udostępniam na pw. Otrzymają je osoby, które mają napisane minimum pięćdziesiąt postów(widząc kto najbardziej domaga się resetu hasła to jest to dobry pomysł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.