Skocz do zawartości

Czy dodalibyscie/odjeliscie cos z tej konfiguracji G01?


and6412

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Jestem w przeddzien zamowienia X3 dla zony i taka konfiguracje udalo nam sie stworzyć. Auto z duzym prawdopodobienstwem bedzie od brokera wiec nie bardzo moge liczyc na szczegolowe doradztwo w ASO. Czy uwazacie ze brakuje tutaj czegos kluczowego lub place za cos bez sensu?


Dodam ze swiadomie zrezygnowalismy z applecarplay bo choc super przydatne polityka cenowa bmw jest w tym zakresie bandycka i nie zaplace za to takiej kasy. Natomiast navi fabryczna jest moim zdaniem bezużyteczna. W poprzednim f31 żona miala professional i chyba kilka razy uzyla, na codzin komorka+ google maps.


Może głupie pytanie, ale czy w tej konfiguracji mamy telefonie bluetooth? W sensie zestaw głośnomówiący?


Jak to jest z pakietami repair inclusive np na 5 lat. Czy to jest rozszezenie gwarancji o 5 lat czy lacznie jest to 5 lat? No i ile bmw daje fabrycznej gwarancji bo w sumie to nie dopytalem jeszcze. Czy warto to wziac przy przebiegach do 15 tys rocznie?


Z gory dziekuje za rady


https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/h4f2j9m4



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym dobrał:

1. Podgrzewana kierownica- świetna sprawa i nie docenia ten kto nie miał

2. Przyciemniane tylne szyby

3.Nagłośnienie Harmana bez tego auta bym nie kupił.

4. Może jeszcze jak dla kobiety to tą kamerę cofania 360


To tak ode mnie. Ja bez dobrego silnika, świetnych siedzeń i cudownego nagłośnienie auta bym nie kupił. A czy to komuś potrzebne to indywidualna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzesz Apple Car Play, nie bierzesz navi, to co, żona będzie z komórką w ręku jeździć ?


Aaaa, szkoda, że bez silnika.

 


To jest dobre pytanie na które nie znam odpowiedzi bo nie mam BMW.


Jak nie będzie nawigacji BMW w aucie to co wtedy... auto nie będzie jeździć.


Dla mnie najlepsza jest nawigacja Google Maps i nie potrzebuje żadnej innej


Czy jest ktoś kto nie ma swoim aucie nawigacji BMW z własnego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.