Skocz do zawartości

Zakup BMW - kilka pytań.


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Odrazu przepraszam, jeżeli to nie właściwy dział, ale jestem nowy na forum, a nie mogłem znaleźć bardziej odpowiedniego tematu.

Właśnie chcę zmienić auto, mój budżet wynosi około 80-95 tyś zł. Gdzie 95 to już maksimum. Obecnie byłem przekonany aby zakupić Serie 3 (2018) 318- 320d xdrive. Jednak teraz rozważam również opcję BMW X3 XDrive20d (2016).

I tu mam kilka pytań:

1) Co byście wybrali z tych dwóch opcji

2) Jeżeli BMW Seria 3 - to benzyna czy diesel? Dla regularnego kierowcy.

3) Co myślicie o BMW X3, słyszałem dużo opinii, że to nie udany model i często się psuje, czy to prawda, czy tylko plotki?

Proszę o wyrozumiałość, w odpowiedziach,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej jak dużo jeździsz czy przeważnie w trasie czy po mieście. Sam czy z rodziną. Co dla Ciebie jest ważne, czy komfort i wyciszenie podczas podróży czy jazda po drogach wiejskich/szutrowych itp.


Ja polecałbym serię 5 F10, 520d lub 525d z jak najwyższym wyposażeniem jakie się uda znaleźć w Twoim budżecie, tj. wentylowane fotele, szyberdach, rolety, HUD, dociąganie drzwi, komfort access, dobre nagłośnienie, m-pakiet. Będzie trudno znaleźć ale się da. Auto jest komfortowe, a dobre wyposażenie zwiększy satysfakcję z jazdy.


Jeśli jeździsz głównie sam to może i 320d byłoby ok, ale tutaj będzie bardzo trudno znaleźć fajnie wyposażone auto bo większość to biedne wersje.


Jeśli jeździsz na wsi, lubisz wjechać do lasu lub gdzieś jechać drogą przez pole na działkę itp. to bym wziął X3 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.