Skocz do zawartości

Ramki na tablice rejestracyjne dobrej jakości


Zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Czy może mi ktoś polecić firmę, która zrobi ramki na tablice rejestracyjne dobrej jakości? Chodzi mi o: dobry mocny plastik, dobre wykonanie (napisy i logo które nadrukowane, nie zmyje się po 3 myciach), a nie najtańszą chińszczyznę. Muszą też mieć inne opcje nadruku niż "biała farba".


Nigdy tego wcześniej nie zamawiałem, stąd jako nowicjusz w temacie chciałbym trafić od razu w dobre miejsce, a nie szukać go metodą prób i błędów :)


Pozdrawiam

Zodiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Seryjne rozwiązanie proponowane przez BMW.

Moje zdjęcie drugie.

vLiwp25.png

vPlBLJC.jpg

Iw4kIoT.png

A tu głosy rozsądku:

Ja mam własnie tak jak na zdjeciach i uważam że o wiele lepiej się to prezentuje niż standardowa ramka

dokładnie, polejcie temu Panu w moim imieniu.

4 wkręty: 07 14 6 959 895

4 podkładki: 07 11 9 904 208

2 zaślepki białe 51 18 1 813 017

2 zaślepki niebieskie 64 11 1 375 497

Natomiast na tył:

2 wkręty 51 11 8 122 522

i teraz w zależności od tego, gdzie wyjdzie ci dziura w tablicy, albo 2 czarne zaślepki albo 2 białe.

Proponuje kupić 2 takie i 2 takie, bo to kosztuje 2 zł.

2 zaślepki białe 51 18 1 813 017

2 zaślepki czarne 51 18 1 823 474

Jak odmierzyć miejsca na otwory odpowiednich miejscach chyba wiesz, nie trzeba pisać, aby potem nie była przesunięta 2 cm w bok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to, że potrzebuje umieścic na ramce logo firmy + adres www (zaprzyjaźnionej firmy).


Aktualnie mam ramki "firmowe" salonów BMW, gdzie kupiłem samochody i są dobrej jakości.


Ramki robione "na zamówienie" które widziałem wyglądają jak z plastiku za 20 groszy sztuka zakupionego na Ali Express. Chciałbym wiedzieć, gdzie można dostać coś lepszego, co mogę sobie skonfigurować (jak wyżej) i zrobić pod siebie.



[EDIT] W G11 LCI te ramki to przymus z przodu, bo inna nie wejdzie ze względu na nerki I ACC z przodu, ale tył jeszcze jest po staremu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie masz podkładki czarnej pod tablicę rejestracyjną?

 

Nie, w salonie jak wydawali powiedzieli mi, że podkładki generowały im problemy z działaniem "radaru" w niektórych sytuacjach, więc na przód montują tylko te pokazane przez Ponta powyżej. Dla mnie to nie problem, jest OK, wystarczy jak z tyłu wymienię sobie reklamę salonu na reklamę, którę chcę wozić na aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.