Skocz do zawartości

Utrata zniżek OC po sprzedaży auta - co dalej


1jarcio

Rekomendowane odpowiedzi

Panowi pojawił się problem związany z ubezpieczeniem. Mianowicie dziś udałem się do swojego agenta w celu zrobienia polisy na drugie auta, a tu po chwili WTF czemu składki poleciały od grudnia tak do góry no i szukanie przyczyny. Po czasie wyszło że na moim koncie pojawiła się szkoda wiec szukanie dalej o co chodzi no i jest. W styczniu 2019 roku auto sprzedałem koledze i on teraz miał szkodę tj. na początku grudnia 2019 roku. Auto jest zarejestrowane na niego wszystkie formalność dopełnione ja również byłem w wydziale komunikacji wyrejestrować auto, wszystkie oświadczenia z powstałej szkody mają wypełnione, a jednak szkoda przypisana została dla mnie.

Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym :?:

Puki co będę rozmawiał z AXA i wysyłał wszystkie dokumenty ale mój agent mówi, że to nie będzie takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa będzie załatwiona. Polisa była zawierana nie u mojego agenta tylko przez bank z uwagi na to, że już nie chciałem kontynuować pakietu bo auto szło na sprzedaż ale mniejsza o większość. Wróciłem do domu i zacząłem załatwiać sprawę tel do ufg a później do AXA i sprawdzili że zeczywiscie jest szkoda ale faktycznie nie moja i powiedzieli że zgłaszają sprawę do Ufg żeby wychować ją ja między c, ase znalazłem umowę i wypełniony dokument o zmianie podmiotu więc mysle że musiałem zrobić skan i zgłosić ten fakt no i widzę na skrzynce że mam zwrot z AXA o przyjęciu dokumentu. Myślę, że dlatego podczas rozmowy konsultant powiedział, że glasza o wycofanie szkody. Jakby tego było mało koledze też naliczyli wzwyżki przy robieniu kolejnej polisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.