Skocz do zawartości

[SZUKAM / DORADZANIE] BMW 420i Grand Coupe


MG89

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,


przymierzam się do najmu długoterminowego nowego samochodu i zastanawiam się w chwili obecnej nad trzema wariantami, z czego jeden uwzględnia BMW 420i Grand Coupe xdrive. Ze względu na brak większego doświadczenia w kwestii furek premium chciałem Was zapytać o zdanie. Być może ktoś z Was miał okazję użytkować powyższy model BMW. Wiem, że nie jest on bardzo popularny, stąd moje wątpliwości i prośba o pomoc.


W chwili obecnej przyglądam się trzem opcjom:


1) Wspominanemu BMW 420i Grand Coupe Xdrive, 184 KM

2) Audi A6 35TDI, 163KM

3) Volvo S60, R-design, T4 190KM


Na czym mi najbardziej zależy:

- Reprezentatywność samochodu. Będę z niego korzystał w spotkaniach biznesowych.

- Niezłe przyspieszenie, aby auto było mimo wszystko miało pazur i zbierało się przy wyprzedzaniu i szybszej jeździe

- Komfort i wygoda w trakcie jazdy


Auto będę przede wszystkim użytkował w mieście + krótkie trasy (do 200-300km) po Polsce. 1-2 do roku dłuższa wyprawa poza Polskę.


Wszelkie Wasze doświadczenia z BMW byłby mile widziane. Zdaje sobie sprawę, że jest to forum BMW natomiast gdyby ktoś z Was miał ochotę wypowiedzieć się o pozostałych dwóch modelach porównując go do BMW na bazie własnej wiedzy i doświadczeń to by mi też super pomogło.


Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bmw nie jest dobrym autem na spotkania biznesowe w naszym kraju nie ma dobrego piaru.

Z tych aut ja bym osobiście wybrał Audi ale tu dynamiki nie będzie zresztą żadna z tych wersji nie będzie demonem bo jak sam wiesz są to najsłabsze odmiany.

Bmw 4 nie jest komfortowym autem jest dość sztywne za to prowadzi się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi i opinie. W zasadzie nie szukam demona, natomiast sprawnego auta które nie będzie zawalidrogą. Miałem obawy że duże gabarytowo audi ze słabym silnikiem będzie jednak trochę muliło na drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.