Skocz do zawartości

Pierwsze BMW e82 vs e92 vs e60


Gniado21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam na imię Mateusz (18l., okolice Krakowa) jestem nowy na forum, a że ciężko trochę z wyborem postanowiłem napisać...


A wiec do rzeczy, wiem że pewnie było milion postów tego typu a drugi milion będzie jeszcze napisany bo wybór jest dość ciężki. Z racji tego że jestem OGROMNYM pasjonatem samochodów a jeszcze większym marki BMW postanowiłem sprzedać aktualny i po wielu latach odkładania pieniędzy jak i zarabiania (tak wiem, może brzmieć to śmiesznie od osoby w moim wieku ale cóż ...) postanowiłem kupić wymarzone BMW do kwoty ~35 tyś. Jednak wybór nie jest łatwy bo w oko wpadło mi e82 w m pak, e92 w m pak, jak i e60 w m pak, no i jest problem z wyborem... dodam że pierwsze dwa w diesel a e60 benzyna z lpg z racji kosztów utrzymania. E82 jest dość „niespotykanym” autem, bardzo pięknym, e92 też ma coś w sobie jak i e60 ...


Chłopaki pomóżcie (jak i dziewczyny) bo teoretycznie 3 różne samochody a jednak nie jest łatwo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie to syfy za te pieniadze

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te kwotę to bym szukał 330Ci w dobrym stanie w manuale, ale zapewne buda nie będzie odpowiadać przed sąsiadami :roll:

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.