Skocz do zawartości

Przedłużona gwarancja - BMW Repair Inclusive


Kubenzi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


2 miesiące temu odebrałem samochód od dealera. Zaproponowano mi opcję przedłużenia gwarancji (decyzja maks. do 90 dni od daty zakupu).

Z tego co widzę na stronie chodzi o BMW Repair Inclusive.

Czy ktoś korzystał? Warto?

Obecnie gwarancja standardowa na 2 lata oraz BMW Service Inclusive na 5 lat lub 100 000 km.

Chciałbym przedłużyć "gwarancję" o kolejne 2 lata za ok. 2300 PLN, ale chcę najpierw sprawdzić opinie.


Fragment ze strony:

"Przy zakupie pakietu naprawczego BMW Repair Inclusive Klient nabywa prawo do napraw usterek po po zakończeniu ustawowego okresu gwarancyjnego. Jeżeli w ramach okresu obowiązywania umowy lub określonego w umowie przebiegu konieczna będzie naprawa, to jej koszty zostaną pokryte.


Warunkiem uzyskania świadczeń w ramach pakietu naprawczego jest prawidłowa eksploatacja pojazdu oraz wykonywanie przeglądów, napraw i prac konserwacyjnych w autoryzowanej sieci dealerskiej zgodnie z zaleceniami producenta.


Pakiet ten oferowany jest w zależności od kraju na okres do 6 lat i przebieg do 200 000 km. Usługę BMW Repair Inclusive można łączyć ze wszystkimi pakietami BMW Service Inclusive, ale nie można jej wykupić oddzielnie.


Szczegóły dotyczące pakietu BRI mozna uzyskać w kazdym Autoryzowanym Serwisie BMW."


Z góry dziękuję za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.