Skocz do zawartości

Pomoc dla bardzo dobrego mechanika....


H E M I

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeśli napisałem to w złym dziale to bardzo przepraszam oraz prosiłbym o przeniesienie do właściwego.


Wiem, że wiele osób może nie zrozumieć przekazu tego postu ale zawsze warto spróbować. Mojemu serdecznemu przyjacielowi spłonąl cały warsztat samochodowy wraz z autami które znajdowały się w środku. Pomagał innym a teraz sam jest w potrzebie po takiej stracie.... Piszę tu o tym dlatego, że jest mechanikiem który ogarniał bardzo często markę samochodu która jest treścią tego forum czyli właśnie BMW. Moja E65 została przez niego zrobiona w 100% bez żadnej fuszerki, wszystko robione z sercem dlatego postanowiłem mu jakkolwiek się odwdzięczyć i poprosić Was drodzy forumowicze chociażby o udostępnianie tego linku: https://zrzutka.pl/ts4kps


Jest to zrzutka pieniędzy zorganizowana przez nas dla niego, aby choć trochę stanął na nogi i znowu mógł robić tak dobrą robotę jak do tej pory. Do niczego nie namawiam, niczego nie narzucam ani do niczego nie zmuszam. Po prostu proszę Was o jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze. Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym rzecz że nie. Nie wiem jakim cudem. Ale niestety warsztat nie był ubezpieczony.

 

Rozumiem tragedię itd. ALE nie rozumiem jak można prowadzić działalność usługową i nie mieć jej ubezpieczonej.... przecież to tylko kilkanaście/kilkadziesiąt złotych w sali miesiąca.


I tu nie ma żadnych "cudów". Facet weźmie kredyt i się odkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym rzecz że nie. Nie wiem jakim cudem. Ale niestety warsztat nie był ubezpieczony.

 

Rozumiem tragedię itd. ALE nie rozumiem jak można prowadzić działalność usługową i nie mieć jej ubezpieczonej.... przecież to tylko kilkanaście/kilkadziesiąt złotych w sali miesiąca.


I tu nie ma żadnych "cudów". Facet weźmie kredyt i się odkuje.

 

1. Ja też nie rozumiem. Ale ze względu na okoliczności nawet go o to nie pytałem.

2. No jaaasne. To przecież takie proste wziąć 300 koła kredytu i go spłacić.


Nieważne dlaczego go nie miał. To juz nie ma znaczenia. Według mnie trzeba mu pomóc ile się da. A napisałem wyżej że nikt nikogo do niczego nie zmusza, każdy kto będzie chciał to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.