• Reklama

Pomoc dla bardzo dobrego mechanika....

Zagadnienia inne niż te wyszczególnione w pozostałych działach. Wszelkie pytania techniczne oraz dotyczące konkretnych modeli proszę pisać w odpowiednich do tego działach!

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, informacje o kradzieżach, porównania modeli.

Moderator: BMK

Pomoc dla bardzo dobrego mechanika....

Postprzez H E M I » 14 Kwi 2019 18:48

Witam. Jeśli napisałem to w złym dziale to bardzo przepraszam oraz prosiłbym o przeniesienie do właściwego.

Wiem, że wiele osób może nie zrozumieć przekazu tego postu ale zawsze warto spróbować. Mojemu serdecznemu przyjacielowi spłonąl cały warsztat samochodowy wraz z autami które znajdowały się w środku. Pomagał innym a teraz sam jest w potrzebie po takiej stracie.... Piszę tu o tym dlatego, że jest mechanikiem który ogarniał bardzo często markę samochodu która jest treścią tego forum czyli właśnie BMW. Moja E65 została przez niego zrobiona w 100% bez żadnej fuszerki, wszystko robione z sercem dlatego postanowiłem mu jakkolwiek się odwdzięczyć i poprosić Was drodzy forumowicze chociażby o udostępnianie tego linku: https://zrzutka.pl/ts4kps

Jest to zrzutka pieniędzy zorganizowana przez nas dla niego, aby choć trochę stanął na nogi i znowu mógł robić tak dobrą robotę jak do tej pory. Do niczego nie namawiam, niczego nie narzucam ani do niczego nie zmuszam. Po prostu proszę Was o jakiekolwiek wsparcie. Nawet najmniejsze. Pozdrawiam serdecznie!!!
Awatar użytkownika
H E M I
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 24 Wrz 2018 20:18
Moje BMW: E65 730d 2004

Re: Pomoc dla bardzo dobrego mechanika....

Postprzez Breras » 14 Kwi 2019 21:39

no chwila chwila... ubezpieczenia nie było?
Breras

Dołączenie: 15 Lip 2018 17:48
Moje BMW: nie powiem

Postprzez H E M I » 14 Kwi 2019 21:50

No właśnie w tym rzecz że nie. Nie wiem jakim cudem. Ale niestety warsztat nie był ubezpieczony.
Awatar użytkownika
H E M I

Postprzez Breras » 15 Kwi 2019 13:18

H E M I napisał:No właśnie w tym rzecz że nie. Nie wiem jakim cudem. Ale niestety warsztat nie był ubezpieczony.

Rozumiem tragedię itd. ALE nie rozumiem jak można prowadzić działalność usługową i nie mieć jej ubezpieczonej.... przecież to tylko kilkanaście/kilkadziesiąt złotych w sali miesiąca.

I tu nie ma żadnych "cudów". Facet weźmie kredyt i się odkuje.
Breras

Postprzez H E M I » 16 Kwi 2019 18:23

Breras napisał:
H E M I napisał:No właśnie w tym rzecz że nie. Nie wiem jakim cudem. Ale niestety warsztat nie był ubezpieczony.

Rozumiem tragedię itd. ALE nie rozumiem jak można prowadzić działalność usługową i nie mieć jej ubezpieczonej.... przecież to tylko kilkanaście/kilkadziesiąt złotych w sali miesiąca.

I tu nie ma żadnych "cudów". Facet weźmie kredyt i się odkuje.

1. Ja też nie rozumiem. Ale ze względu na okoliczności nawet go o to nie pytałem.
2. No jaaasne. To przecież takie proste wziąć 300 koła kredytu i go spłacić.

Nieważne dlaczego go nie miał. To juz nie ma znaczenia. Według mnie trzeba mu pomóc ile się da. A napisałem wyżej że nikt nikogo do niczego nie zmusza, każdy kto będzie chciał to pomoże.
Awatar użytkownika
H E M I

Postprzez Breras » 16 Kwi 2019 22:07

H E M I napisał: No jaaasne. To przecież takie proste wziąć 300 koła kredytu i go spłacić.

Jeżeli masz możliwości to jest TO właśnie proste.
Breras

Powróć do Inne zagadnienia wokół BMW

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość