Skocz do zawartości

Drift 3 :evil:


SKFL10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów

Zakładam temat ponieważ, spotkała mnie nieudana sytuacja i chciałbym jakichkolwiek informacji z przykrej jazdy.

Deszczowy dzień/asfalt wodny, jadę sobie 60km/h i za chwile zakręt, więc wciskam niższy bieg i skręcam w praw dodając gazu. Tył samochodu leci a ja odbijam w lewo -

niestety coś poszło nie tak - odpuszczam gaz skręcam max w lewo a tu jeb tylnym lewym kołem w krawężnik, odbija i znów jeb drugim przednim prawym kołem w krawężnik. Nie rozumiem czego brakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba słabo się znacie :/ szkoda troche

Zbyt ostry skręt w prawo przy bardzo śliskiej nawierzchni(60km/h), lekki tył cięższy przód( tył pociągną za sobą przód przy prędkości) stabilnośc na przednich kołach większa ..... hmmm chujowe tylne opony troche wydarte (chujowe tylne opony).... dalej sobie pokminie....

hmmm może wczesne wciśniecie sprzęgła doprowadziło by do wyrównania hmmmmmmmmmmmmmm ??????????

hmmmm ale czy tylne koła czasem nie kręciły by sie troche jeszcze po wciśnięciu sprzegła ???????

Panowie czekam

a może kurka hamulec dodatkowy (ręczny) dałby radę ustabilizować pojazd przy tym skrecie w prawo bo czułem jakby koła sie obracały gdy obracało mi tył samochodu w lewo

pewnie nie dostosowanie obrotów do śliskiej nawierzchni było....

Kontrola trakcji wyłączona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.