Skocz do zawartości

Pierwsze BMW - co kupić ?


Gała222219

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) jestem nowy na forum, przepraszam jeśli to zły dział na takie pytanie ale nie ogarniam jeszcze.

Więc planuje zakup BMW podkreślę że będzie to moje pierwsze BMW a maże o nim od zawsze, co byście mi doradzili ? Zastanawiam się między e36,e46 albo e39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupuj e46, za 20 tys. kupisz juz fajne, nie szukaj z jakims empakami i innymi pierdolami. Jezeli poszukasz to znajdziesz cos fajnego, osobiscie tez niepchal bym sie w e36, stare samochody juz to sa, a kupic cos zadbanego w Polsce graniczy z cudem :mrgreen: wiekszosc zajechane przez remizowych chlopcow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M pakiet musi być bo tylko wtedy będzie mi się podobać, a musi cieszyć moje oko ;) Samochód musi mieć w sobie to coś a nie służyć do przejechania z punktu A do punktu B dlatego zdecydowałem się na BMW. Bo przecież za 20k to mógł bym kupić np. Peugeota 407 z 2006 r. i przynajmniej by nie rdzewiał ale to nie to samo :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empaka zawsze mozna dolozyc, a bmw rdzewieje? chyba e36 :mrgreen:

każde z wymienionych (e36, e46, e39) ma swoje słabe miejsca, które często rdzewieją

 

Kupuj e46, za 20 tys. kupisz juz fajne, nie szukaj z jakims empakami i innymi [bAD]. Jezeli poszukasz to znajdziesz cos fajnego, osobiscie tez niepchal bym sie w e36, stare samochody juz to sa, a kupic cos zadbanego w Polsce graniczy z cudem :mrgreen: wiekszosc zajechane przez remizowych chlopcow.

za 15-20 tys można kupić bardzo dobre e36

 

 

osobiście wolałbym mega e36 niż przeciętne e46/e39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M pakiet musi być bo tylko wtedy będzie mi się podobać, a musi cieszyć moje oko ;) Samochód musi mieć w sobie to coś a nie służyć do przejechania z punktu A do punktu B dlatego zdecydowałem się na BMW. Bo przecież za 20k to mógł bym kupić np. Peugeota 407 z 2006 r. i przynajmniej by nie rdzewiał ale to nie to samo :norty:

No i z takim podejściem powinieneś właśnie rozejrzeć się za jakaś 407 albo innym renaultem. BMW powinno być przede wszystkim w dobrym stanie - a wszelakie m-pakiety to dodatek - szczególnie jeśli nie kupujesz nowego samochodu i nie możesz go sobie skonfigurować. Dla większości handlarzy i "laików marki" pakiet M i tak polega tylko i wyłącznie na założeniu przedniego zderzaka i gałki zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z takim podejściem powinieneś właśnie rozejrzeć się za jakaś 407 albo innym renaultem. BMW powinno być przede wszystkim w dobrym stanie - a wszelakie m-pakiety to dodatek - szczególnie jeśli nie kupujesz nowego samochodu i nie możesz go sobie skonfigurować. Dla większości handlarzy i "laików marki" pakiet M i tak polega tylko i wyłącznie na założeniu przedniego zderzaka i gałki zmiany biegów.

 

 

 

Kolego chyba źle mnie zrozumiałeś. Wiadomo że m-pakiet to dodatek ale dla mnie jest on konieczny, co nie znaczy że chce kupić zardzewiałe padło byle by miało zderzak m .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empaka zawsze mozna dolozyc, a bmw rdzewieje? chyba e36 :mrgreen:

każde z wymienionych (e36, e46, e39) ma swoje słabe miejsca, które często rdzewieją

 

Kupuj e46, za 20 tys. kupisz juz fajne, nie szukaj z jakims empakami i innymi [bAD]. Jezeli poszukasz to znajdziesz cos fajnego, osobiscie tez niepchal bym sie w e36, stare samochody juz to sa, a kupic cos zadbanego w Polsce graniczy z cudem :mrgreen: wiekszosc zajechane przez remizowych chlopcow.

za 15-20 tys można kupić bardzo dobre e36

 

 

osobiście wolałbym mega e36 niż przeciętne e46/e39

podbijam lepiej wypas e36 do 20 juz naprawdę są ciekawe sztuki w m paku 2.8 zadbane. niz paździoch e 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 k to mało na e46? Weźcie się wy panowie zastanówcie... Na pewno w tym budżecie możesz kupić zadbany i pewny egzemplarz e46, dużo ładniejszy i bijący pod każdym względem e36.

 

Wszystko żależy od wyposażenia i silnika. 2.0 d to nie 330 Ci. Można znaleść e 36 z podgrzewanym fotelami klimatyzacją w ori m pak na dobrej feldze . a w ciut wyższej cenie będzie e 46 golas. CO kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak cenisz e46 ale 2.0, 2.2 oraz 2.5 w tej cenie na pewno nie będą golasami bo to już 10-14 letnie samochody i nie kosztują po 30-40 kafli, podgrzewane stołki to w tych silnikach standard a mpak nie jeździ, porównanie komfortu, kultury silnika i ogólnej frajdy z użytkowania są nieporównywalnie większe w e46 a poza tym one nie gniją, wypasione e36 w tej cenie można sobie kupić bardziej jako lokatę do niedzielnych przejażdżek, samochód który będzie zyskiwał na wartości z czasem a nie na pierwszy samochód do normalnej codziennej jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenie e 46 i e 36. I zgadzam się że konkretnego zadbanego e36 trzeba dorosnąć... :cool2:

 

 

Podzielam Twoje zdanie ;) Dla mnie oba te samochody są piękne ale w to e36 trzeba wkładać jednak dużo serca czasu i pieniędzy żeby nadal miało ten pazur :roll: Natomiast trochę nowsze e46 będzie chyba nawet tańsze w utrzymaniu od swojej starszej siostry przy czym jest równie piękne ;d szkoda tylko że w e46 szpery nie uświadczysz :C

 

Nie zdawałem sobie sprawy z tego że wybór samochodu będzie taki trudny, a to dobiero decyzja co do modelu :shock: Nie wspomnę że trzeba te samochody pooglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ze jakis magik z forum oferuje e46 coupe z 2006 roku za 11 tys :D anglika i jedynie 3 klocki przekladka :mrgreen:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=284260

 

Niskie spalanie. Auto spalilo na trasie Irlandia-Polska srednio 7.9L benzyny przy sredniej predkosci ok. 139km/h.

 

rzeczywiście magik - osiągnąć taką średnią prędkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.