Skocz do zawartości

Smochody z USA - Wasze zdanie?


digim3x

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zastanawiam się nad zakupem f30 z USA. W ogóle znaleźć przyzwoicie wyposażoną, z fajnym silnikiem (2.0benzyna biturbo 245km), europejską nie jest łatwo. Przy okazji te ze stanów są świetnie wyposażone i z niewielkim przebiegiem. Wiadomo, że wszystkie z nich były sprowadzone uderzone, lecz niektóre mniej inne więcej. Co uważacie na temat samochodów z USA? Opłaca się w to bawić? Ciężko potem taki egzemplarz odsprzedać? Macie z tym jakieś doświadczenie?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Śmiało warto kupić auto z usa tylko kompleksowo przerobić na wersję europejską czyli zmiana licznika, lamp o ile potrzeba bo nie zawsze są róźnice itd i masz auto niczym nie różniące się od europejskiego z rozsądnym pewnym przebiegiem i klarowną przeszĺością.

Nie ma się co oszukiwać z zachodniej europy auta przyjeżdżają kombinowane na różne sposoby tylko trudniej ustalić ich przeszłość. Tam dobre auta są droższe niż u nas do tego wysoka akcyza plus czyjś zarobek i gdzie tu logika? Co trzeba sprowadzić żeby zarobić? W ciągu ostatnich 3 lat kupiłem 5 prywatnych aut żeby je wyszukać obejżałem i sprawdziłem dziesiątki dzwony, ćwiartki, dupy z dachem, naprawiane deski rozdzielcze, kręcone przebiegi tu to 9 na 10. Przerabianie aut na ciężarowe żeby ominąć akcyzę masakra to co nie było salon polska to w 99% były miny a co ciekawe salon Polska mają większe przebiegi niż sprowadzane w przypadku młodych aut ciekawe czemu :lol:

Teraz mam dwa auta z usa. Naprawy polegały jedynie na zmianie elementów czyli wymiana zbitej lampy, pękniętego zderzaka. W drugim aucie, wymiana błotnika i drzwi po obcierce. Auta wyszły w cenach rynkowych ale są wpełni zgodne z europejskimi i mają połowe niższe przebiegi. Niestety kupując z usa musisz mieć wiedzę bo kupujesz w ciemno i łatwo o minę lepiej kupić coś z dobrą dokumentacją już w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.