Skocz do zawartości

Powitanie // Garaż Blaszak


Szaser

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wpierw witam wszystkich użytkowników jako nowy członek forum, witam również wszystkich jako przyszły posiadacz BMW.

 

 

A teraz zagadnienie z tematu, z uwagi na jedyną możliwość jaką jest postawienie blaszaka pod domem, chciałbym dowiedzieć się od posiadaczy już takiego dobrodziejstwa kilku nurtujących mnie spraw. Niezaprzeczalne jest iż auto w blaszaku będzie miało się lepiej jak pod chmurką, korzystając z okazji chciałbym aby blaszak spełnił więcej funkcji niż tylko garażowanie samochodu. Tutaj pojawiają się pytania, jaki odpowiedni wymiar ? Planowane E39 - według inf z neta ma wymiary ok 4.7 długość na 1.8 szerokości. W blaszaku chciałbym trzymać też rowery, oraz zmontować jakiś regał do celów typu domorosły majsterkowicz amator. Dlatego też myślałem o wymiarach 4x7 - chciałbym aby w czasie garażowania można było swobodnie wyciągnąć rowery. W necie jest nieskończona ilość ofert z tego typu blaszakami, podoba mi się opcja z dodatkowymi bocznymi drzwiami. Znajduje się ktoś na forum kto w niedalekiej przeszłości realizował podobny pomysł i jest w stanie doradzić cokolwiek ? Najlepiej konkretną firmę - strone www- aukcje, cokolwiek nad czym warto poświęcić czas. Blaszaki też są bardzo różne malowane/ocynkowane, cuda nie widy.

Za każdą radę będę wdzięczny.

 

 

Ps. dobry dział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.