Skocz do zawartości

dekoder VIN działający


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zna ktoś dobrą stronę z dekoderem VIN, gdzie znajdę oprócz podstawowych informacji dane o wyposażeniu.

Ta strona:

http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/parts/electronic-parts-catalogue/electronic-parts-catalogue.html

i ta strona nie działa już:

http://bimmer.work/query.php

 

Innych nie znam. Google nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bozie kocham wcześniej nie działało, teraz patrzę i działa, a patrzyłem oczywiście bez końcówki query i mi cały czas taki błąd wywalało, może coś na stronie mieli problem. Można w sumie ten temat zachować dla ludzi którzy potrzebują dobrego VIN Dekodera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Działa tylko od teraz za korzystanie trzeba bulić kasę. Ze znanych właściwie żaden teraz nie działa. Wychodzi ,że ktoś korzystał z różnych adresów ale jednego skryptu i teraz chce odcinać kupony.

Ktoś coś wie na temat innego/innych działających pod kątem rozkodowania wyposażenia po VIN ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tego co wyczytałem, to baza danych przestała być dostępna, bo 7 ostatnich znaków VIN, od tego roku, przestają już być unikalne.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tego co wyczytałem, to baza danych przestała być dostępna, bo 7 ostatnich znaków VIN, od tego roku, przestają już być unikalne.

Od zeszłego roku.

Jakiś czas temu wrzuciłem VIN do ETK na serwisie AOS i dostałem pytanie czy chce E46 czy G11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vindecoderz.com dla podstawowych informacji ,to może... . Na pewno duużo mu brakuje do wzmiankowanych powyżej. Możliwe ,że na stronach RUS coś jest bezpłatnego. Mają tam ludzie fantazję ,polot i nie boja się żadnych prawa autorkich :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Na razie wygląda na to że ktoś z BMW AG zadał sobie sporo trudu żeby umartwić prawie wszystkie strony bazujące na tym samym źródle informacji. Ze starych dekoderów nadal nic nie działa. Ale rynek nie znosi próżni. Jak znam życie to będzie tylko kwestia ...ceny :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na razie wygląda na to że ktoś z BMW AG zadał sobie sporo trudu żeby umartwić prawie wszystkie strony bazujące na tym samym źródle informacji. Ze starych dekoderów nadal nic nie działa. Ale rynek nie znosi próżni. Jak znam życie to będzie tylko kwestia ...ceny :?

Zobaczymy jak długo podziała ;)

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=374942&p=2709240#p2709240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Inny wątek o rozkodowaniu VIN został przez moda zamknięty , @cursor na PW nie odpowiada ,więc chciałem tutaj się zaakcentować:

@cursor chciałbym prosić o chwilę. O jedną krótką chwilę i otrzymać odpowiedź na swoje proste zapytanie w temacie jw. To że ktoś nie pisze co chwila co mu ślina na klawisze poleci ma być elementem wykluczającym z życia forumowego ? Litości :modlitwa:

@cursor jak znajdziesz chwilę ,to czekam na odpowiedź , nawet na przysłowiowe pocałuj...***** . Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Inny wątek o rozkodowaniu VIN został przez moda zamknięty , @cursor na PW nie odpowiada ,więc chciałem tutaj się zaakcentować:

@cursor chciałbym prosić o chwilę. O jedną krótką chwilę i otrzymać odpowiedź na swoje proste zapytanie w temacie jw. To że ktoś nie pisze co chwila co mu ślina na klawisze poleci ma być elementem wykluczającym z życia forumowego ? Litości :modlitwa:

@cursor jak znajdziesz chwilę ,to czekam na odpowiedź , nawet na przysłowiowe pocałuj...***** . Pozdrowienia

Wszystkie Twoje posty dotyczą dekodera VIN, dlaczego miałbym zrobić wyjątek i udostępnić Ci login i hasło?

Edytowane przez cursor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.