Skocz do zawartości

Akcja serwisowa BMW 3 (E46), BMW 5 (E39) oraz BMW X5 (E53)


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat ze strony UOKiK

"BMW Vertriebs GmbH Oddział w Polsce, z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych samochodach marki BMW: BMW 3 (E46), BMW 5 (E39) oraz BMW X5 (E53), wyprodukowanych w Niemczech, w przypadku wyzwolenia poduszki powietrznej kierowcy, z powodu zbyt wysokiego ciśnienia wewnętrznego, może nastąpić rozerwanie generatora gazu i wyrzucenie jego metalowych elementów, które mogą zranić kierowcę i pasażerów pojazdu.

 

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 1 918 pojazdów. Lista numerów VIN w załączniku.

 

Przedsiębiorca zadeklarował, że skontaktuje się z właścicielami samochodów objętych kampanią oraz poinformuje o konieczności wizyty w warsztacie w celu przeprowadzenia stosownej naprawy - profilaktycznej wymiany modułu poduszki powietrznej kierowcy.

 

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela BMW Vertriebs GmbH Oddział w Polsce..."

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy ta lista obejmuje samochody sprowadzone w ramach importu prywatnego czy tylko te sprzedane w polskich salonach?

Czy zna ktoś jakąś stronę firmowaną przez BMW (mam na myśli centralę, a nie polski oddział) gdzie można pod tym kątem sprawdzić VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprowadzone też, trzeba dzwonić do aso i pytać czy obejmuje konkretne auto.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.