Skocz do zawartości

Jak nie BMW to co ? BMW vs konkurencja.


Rekomendowane odpowiedzi

Temat wydawałby się dziwny ale podejdźmy doń z przymrużeniem oka i załóżmy, że BMW mieć nie możemy ( obeojętnie czemu - np. mamy wyrok sądu) Jestem niezwykle ciekaw, jakie auto lub jaką markę dla siebie wybralibyście dla siebie w tak extremalnym przypadku. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Temat wydawałby się dziwny ale podejdźmy doń z przymrużeniem oka i załóżmy, że BMW mieć nie możemy ( obeojętnie czemu - np. mamy wyrok sądu) Jestem niezwykle ciekaw, jakie auto lub jaką markę dla siebie wybralibyście dla siebie w tak extremalnym przypadku. :D
JA bym się zdecydował na jakiegoś mesia.Chyba na nową C klase...albo starszą E (okulara).

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zastanawiałem się nad Alfą 147... i myślę, że własnie jakąś Alfę bym wybrał.

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi,Mercedes,Lexus,Jaguar................................... potem może jakiś wyrób z USA :?:
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zakladajac, ze pieniadze nie graja roli???

 

Bo jesli tak to u mnie nie ma problelmu Kocham Ferrari tak jak BMW, i zakochalem sie w tej marce tak jak w BMW, czyl iod peirwszej pzrejzadzki.

 

Czyli Ferrari F40 :dance:

 

A tak bardziej przyziemnie, to ja bym chyba chcial Audi RS4 Avant :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pieniadze nie grają roli - SL 65 AMG , jesli miałbym teraz sie za podobne pieniadze przesiasc do czegos innego to bym sie chyba załamał, bo nic nie jest w tych pzedziałach cenowych u konkurencji lepsze . W przyszłosci jako nastepne auto od konkurencji - Audi S8 360 PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pieniadze nie grają roli - SL 65 AMG , jesli miałbym teraz sie za podobne pieniadze przesiasc do czegos innego to bym sie chyba załamał, bo nic nie jest w tych pzedziałach cenowych u konkurencji lepsze . W przyszłosci jako nastepne auto od konkurencji - Audi S8 360 PS

 

Ja w takim razie poleciałbym Frank za tobą po to samo. A jakby mnie siłą przymuszali, wziąłbym jeszcze Astona Martina DB9 i Range Rovera - tego najnowszego wypasa. Z niższej póły to chyba Mitsu EVO jakieś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze niektorzy zaraz po BMW chcieliby Mercedesa :/ Dla mnie to sa przeciwienstwa mimo iz konkuruja ze soba nawzajem i sa niemieckie. Wogole mis ie Mercedesy nie podobaja, no chyba ze te stare S-klasy, ew. SLR ale to juz inna bajka :) Ja poza BMW bralbym Volvo, najlepiej V70 R AWD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo to dobry pomysł :) ja bym wybrał S60 :) ewentualnie Audi... ale Alfa i Volvo to jest to! Oczywiście oprócz BMW :D

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze niektorzy zaraz po BMW chcieliby Mercedesa :/ Dla mnie to sa przeciwienstwa mimo iz konkuruja ze soba nawzajem i sa niemieckie. Wogole mis ie Mercedesy nie podobaja, no chyba ze te stare S-klasy, ew. SLR ale to juz inna bajka :) Ja poza BMW bralbym Volvo, najlepiej V70 R AWD
a ja się nie dziwie.Sam napisałem że chciałbym mercedesa...lubię komfort , pewną markę z tradycjami i "prestiżem".A ja się dziwie że Ty chcesz volvo.W ogóle mi się volvo nie podoba, no chyba że S60.

 

Sorry za złośliwości.Pokazałem tylko, że każdy pisze to co by chciał i nie jest to dziwne. :|

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa i Volvo to niestety w wiekszosci przednionapedowe taczki... na szczescie Alfa znowu zaczela wypuszczac modele Q4, ale Volvo Haldexa nie moge wybaczyc :mad2: .

Ja bym pewnie kupil Subaru Impreze albo Forestera. Ewentualnie jakiegos Mercedesa albo Audi, ale jezeli to ostatnie, to koniecznie z Torsenem.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne auto ? - trudno znaleźć coś z charaktem. Jaka inną marka spełnia kryterium "coś więcej niż auto" ?

Mój wybór:

Lamborghini, w zależności od budżetu Murcielago, Gallardo lub używkę Diablo, jako klasyk oczywiście Countach. Ferrari nie, jest zbyt oklepane.

Wogóle, to najbardziej podoba mi się jazda takim modelem auta, którego drugiego przedstawiciela przez co najmniej kilka miesięcy nie zobaczysz zza kierownicy. A to już jest trudne kryterium ...

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja BARDZO marze o Ferrari F348 (a wiem ze marzenia sie spelniaj :dance: )

A tak bardziej przyziemnie gdybym mial np zamienic e31 to w gre wchodza tylko dwa auta: Mercedes R129 SL 500 lub Mitsubishi 3000GT model 94'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle, to najbardziej podoba mi się jazda takim modelem auta, którego drugiego przedstawiciela przez co najmniej kilka miesięcy nie zobaczysz zza kierownicy. A to już jest trudne kryterium ...

 

Zdarzylo Ci sie kiedys jechac osemka i minac z inna e31 :?: Bo mi jeszcze nie (pomijajac te zamierzone spotkania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.