Skocz do zawartości

Jaki samochód kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po sprzedaży poprzedniego auta mam dylemat co zakupić ;)

budżet to 11500 (na serwis po zakupie auta odłożone pieniążki ;) )

myślałem o e46 lub a4 b5 oba w dieslu, proszę nie pisać "dołóż 5tys i kup porządne auto" bo nie dołożę tych 5 tys gdyż nie mam skąd,

czekam na Wasze opinie i propozycje samochodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co kupisz za 11500zl bedzie wymagalo wkladu na start. Koszt wkladu jest zalezny od marki, gdzie po czesci placisz za znaczki, oraz od sposobu uzytkowania auta. stare auta beda mialy duzy przelot lub mnijeszy po korekcie - czyli tez duzy. sam musisz sobie odpowiedziec na pytanie czego chcesz i czego oczekujesz. znalazienie wartosciowego e46po lifcie za 11,5 tys zł moze byc trudne. moze rozejrzyj sie za przedliftowym 323 aczkolwiek pewnie dylemat bedzie ten sam i jednak pare groszy bedziesz musiał doskubac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. E46 320d w tych pieniądzach można złapać. Nie będzie miało małego przebiegu, ale możliwy jest całkiem niezły stan. Poza tym było powiedziane, że budżet na start też jest. A co do Audi A4 to wolałbym Volkswagena, którym de facto jest :)

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie to może jakiś Compact. Osobiście twierdzę że są nieludzko brzydkie ale to juz kwestia gustu. No albo tak jak kolega pisze e36. Ale to z drugiej strony też ciężko znowu coś znaleźć. Auta mają swoje lata, rdza, przebiegi, stan techniczny.

Ja bym się nie ładował w BMW z takim budżetem no ale to Ty szukasz. Też kiedyś szukałem w podobnym budżecie, kilka osób mi wybiło BMW za taką kase z głowy. Kupiłem Mazde za 4k, kilka lat bezawaryjnej jazdy. Dozbierałem i kupiłem niedawno e39.

Myślałeś o Hondzie ? Jeździłem Civic z V-tec. Frajda niesamowita z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiaty rosną, wiater wieje, słychać Hondę, jak rdzewieje :mrgreen:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzebę temat bo zastamawiam się nad zakupem kolejnego BMW i mam pytanie o ten konkretny model a mianowicie X1 takie http://noweuzywane.eu/lista/bmw-x1-e84/

Jak tam w tym modelu jest z miejscem z tyłu, jest go sporo? Bo mam rodzinkę 4 osobową i auto wiadomo musi być przestronne w środku w takim wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam wszystkich! Przychodze do was z zapytaniem... potrzebuje porady. Mam zamiar kupić samochód. Znalazłem dwa ciekawe ogloszenia... dobrze i niedobrze bo teraz nie wiem jaki samolchod wybrac dlatego mam nadzieje ze pomozecie dokonac mi wyboru albo w jakikolwiek sposob naprowadzicie mnie na wlasciwy tor :) A wiec do wyboru mam : 1. BMW serii 5 e60 model 525i (kombi) 2006 rocznik silnik 2,5 o mocy 218 koni połączone z automatyczna skrzynią biegów . lub 2. BMW serii 3 e46 model 320i (sedan) 2004 rocznik silnik 2,2 o mocy 170 koni z manualną skrzynią. Co najlepsze, że samochody są w tej samej cenie. Przyznam, że jest to dla mnie trudny wybór. Bardziej ciągnie mnie do piątki z racji iż szukałem czegoś z wiekszym silnikiem niemniej jednak obawiam sie kosztow eksploatacji na dodatku nic nie wiem na temat silnika 2,5 218 konnego na dodatku w automacie. Wiecie cos o nich? wytrzymale? awaryjne? Za to e46 tanie w utrzymaniu ze wzgledu na fakt iz na rynku jest dostepna duza gama czesci zamiennych. Wiem, mozecie powiedziec iz moge sobie znalezc e46 z wiekszym silnikiem ale juz dluzszy czas szukam czegos sensownego i nic az trafilem na te dwa. Mozecie wyrazic swoje opinie na ten temat? a moze ktos z was mial taki samochod z takimi silnikami? bardziej pije do e60 2,5 218 konnej. Z góry dzięki za pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli oba tak różne samochody są w tej samej cenie to albo to e46 jest niemożliwie drogie albo to e61 jest pastowanym kabanem w odpowiednio okazyjnej cenie. Obstawiam drugą opcję. Wnioski już sobie wyciągnij sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak w temacie. Odłożyłem trochę pieniędzy i chciałbym abyście mi doradzili jaki zadbany model dostane w tej kwocie

Wczesniej posiadałem e46 2000r ale to juz dziadek i chcę coś nowszego.

Myślę nad benzyna w sedanie cos 2.0 + żeby miało tak ponad 150KM

Jaki model ?

Jaki silnik wybrać żeby był mało awaryjny i jaka pojemność żeby było czuć te konie pod maską.

Pomóżcie coś wybrać bo w sumie to jestem laikiem a tutaj dużo ludzi zna się na rzeczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 litry w benzynie wypadają raczej kiepsko. Jeśli zależy Ci na małej pojemności to kup sobie 2 litrowego diesla, w e90 i e60 dają radę znacznie lepiej niż 2 litrowe benzyny i to że jest to diesel słychać jedynie na postoju.

 

W sumie to możesz kupić 3 litrowego diesla, spali tyle co 2 litry w benie, a kark Ci urwie przy pałowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azii666 jak mało jeździsz daruj sobie diesla, jedynie 3 litrowy jakoś brzmi. Ale jeżdżąc mało moim zdaniem prawie tylko masochista wybierze diesla...

Kupowanie BMW ze słabym silnikiem to jak kupowanie Volvo s40 z silnikiem forda... bez sensu

DamnWamn i wyczyści portfel w razie awarii :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.