Skocz do zawartości

Oto nowa ekipa prezenterów Top Gear!


Rekomendowane odpowiedzi

Chris Evans i Matt LeBlanc kompletuje zespół prowadzących największych show motoryzacyjny na świecie. Znamy już oficjalny skład ekipy! Oto i oni: Eddie Jordan - Guru motorsportu i komentator Formuły 1 , znany z ciętego humoru, oraz dużej wiedzy motoryzacyjnej. Sabine Schmitz - Zdobywczyni wielu rekordów świata za kierownicą wyścigowych pojazdów, legendarna Królowa Nurburgring. Chris Harris - Popularny dziennikarz motoryzacyjny, człowiek, którego nazwisko wywołuje ciarki na plecach zarządów wielu koncernów samochodowych. Rory Reid - Prezenter telewizyjny i krytyk samochodowy, trafił do TopGear po publicznych przesłuchaniach zorganizowanych w 2015 roku. Premierowe odcinki nowe serii będzie można zobaczyć już w maju na antenie BBC.

 

Źródło: http://www.coolhunters.pl/oto-nowa-ekipa-prezenterow-top-gear

 

http://www.coolhunters.pl/userfiles/image/content/oto-nowa-ekipa-prezenterow-top-gear_5590.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To i tak nie będzie ten sam Top Gear co ze starą trójką oszołomów..już nigdy.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Top gear to byli prowadzacy a nie program sam program g...no warty bez tych gosci

 

:cool2: :handshake:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie będzie to samo. Tamto trio tworzyło genialne sytuacje i mieli idealny dystans do wszystkiego, dlatego oglądało się mega przyjemnie.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Po pierwsze wiadomo że każdy podchodzi do tematu z góry na "nie" ponieważ poprzednia ekipa była genialna - ja również mam mieszane uczucia, ale wstrzymałbym się z opluwaniem nowych prezenterów do premiery programu. Chris Harris ma świetne testy, często oglądam je na YT (kanał /DRIVE).

 

Po drugie koleżko Pacino chyba się za bardzo rozbrykałeś, od języka którym piszesz po nielegalną reklamę (radzę usunąć podpis do rana). Weź na wstrzymanie bo możesz szybko zakończyć tu karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Myślę, że globalna formuła programu się nie zmieni, czyli nadal będzie jakiś wywiad z gwiazdą i okrążenie na torze, testy drogich fur, jakieś wypady po świecie, ale nikt nie będzie próbował naśladować świętą trójcę, bo to by było samobójstwo. Ciężko wymyślić coś nowego i ciekawego.

 

Jak zawsze podstawą są ludzie Widać to wyraźnie po Top Gear USA, który jest kompletnie kładziony przez dobór prowadzących. Uwielbiam USA i ich motoryzację, ale oczy i uszy mi krwawią jak widzę i słyszę Rutledge'a i Adama. Kompletnie sztuczni i niemedialni ludzie, bez charakteru. Kładą cały program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oglądam z nim "Największe wyzwania TOP GEAR". Sztywno i bez humoru..

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja myślę, że będzie nieźle. Oczywiście to nie będzie stary top gear, tylko zupełnie inny program, ale pewnie będę oglądał. Stawiam, że zrobią całkiem przyjemny program motoryzacyjny, tak jak np. fifth gear. Mam tylko nadzieję, że nie będą się silić na powtórzenie formuły starego top geara, bo nie mają na to szans. Chris Harris jest fantastyczny, zresztą Chris Evans w radiu też był całkiem niezły, więc myślę że jeśli spróbują zrobić to w swoim stylu to będzie się to dobrze oglądało.

 

Za to na Amazonie spodziewam się dokładnie tego samego co wcześniej, tylko pod inną nazwą, bo tamto trio ma niepowtarzalny styl. Aż smutno się patrzy gdy inni próbują ich naśladować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem ile w tym prawdy, ale jakiś Angol dziś na twitterze napisał, że nowy top gear z Ewansem i resztą staruje 8 maja, a Clarkson i spółka wystartuje jesienią. Inni pisali, że z Clarksonem to ściema, że mają swoje odcinki puszczać dokładnie wtedy gdy na BBC będzie nowy top gear.. że niby taka wojenka ma być..

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nowe Top Gear ma startować w maju - pierwotnie 8, ale przez opóźnienia najpewniej będzie to 22 maja. Show na Amazon ma ruszyć na jesieni. Któryś z prowadzących kiedyś wspomniał, że w grę wchodzą: sierpień, wrzesień, październik, listopad. Dokładna data nie jest jeszcze ustalona, ale premiera w maju to czyste science fiction. Sądzę, że żeby zabrać sporo uwagi nowemu Top Gear mogą w maju opublikować pierwszy zwiastun albo zdradzić nazwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak dla rozluźnienia dnia,,, widzieliście to zdjęcie?

 

http://images77.fotosik.pl/528/ee7f5c5f4eef0a85med.jpg

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy
Pierwszy odcinek dno totalne. Musiałem się zmusić żeby to pooglądać do końca. Żarty okularnika śmieszą chyba tylko jego samego. Ogółem najgorsze scenariusze się potwierdziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.