Skocz do zawartości

Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą?


seba.79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie, czy ktoś kupował auto przez firmę Auto capital z Wawy? Sprowadzają na zamówienie z sieci dilerskich itp. (przynajmniej tak piszą na stronie swojej) i mają trochę aut na stanie, które wyglądają na pierwszy rzut oka porządnie. Czy to sensowna firma czy raczej uważać na nich?

Podaje link: http://autocapital.pl/

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie powierzył swoich pieniędzy spółce z o.o. z kapitałem założycielskim w wysokości 5000zł.

Gość coś tam pisze, że działa od 2001roku - tymczasem w KRS widzimy datę założenia działalności 07.05.2015.

Śmiem wątpić, że te samochody, które są w ofercie firmy są ich/jego własnością.

BMW M6 wystawione na fb z dniem 01.06.2015 dostępne w ofercie z 29.01.2016, to samo tyczy się Audi Rs5, S7, żółte 911, czy białe Cayenne. CLS V8 wystawiony w sierpniu także dostępny, nawet Passat CC R-line się nie sprzedał :?: wystawione we wrześniu 2015 S klasa oraz biała Eklasa także cały czas dostępne.

 

Mi to się kojarzy z "bamber gold"

 

a najlepsze jest to:

Piękne te felgi. A może są też gdzieś moje, które Bartosz kilka tygodni temu odebrał i po weekendzie miał zwrócić, a teraz nie odpisuje, ani nie odbiera telefonów ?

odpowiedź:

Witam, z Pana felgami jest mały problem, który mamy nadzieję dziś się rozwiąże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwsza odpowiedź i od razu dzięki za wnikliwą analizę ich ofert. Właśnie obawiam się kupować u kogoś kto nie jest w miarę pewny...czyli rezygnując z handlarzy i szemranych autokomisów - zostają mi tylko ogłoszenie prywatne + dilerzy którzy sprzedają PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Auto Capital i Bartosza Kowalskiego omijajcie z bardzo, bardzo daleka. W tej firmie nic się nie zgadza, nic nie działa, wszystko wygląda podejrzanie, a ja niestety dałem się nabrać i kupiłem od nich samochód. Mimo że kupowałem samochód luksusowy, to czuję się dziś, jakby Janusz z taniego szrotu wcisnął mi jakiś odpad... Ciężko o gorsze doświadczenia. Sądzę że najlepszym komentarzem dotyczącym tej współpracy jest fakt, że skończy się ona w sądzie.

Nie kupujcie więc samochodu w Auto Capital. Idźcie w inne miejsce. To takie proste, a finalnie kosztować was będzie mniej: pieniędzy, nerwów i negatywnych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.