Skocz do zawartości

BMW Service Inclusive - 5 years/100,000 km


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy

 

Może ktoś opisać mniej więcej na czym polega pakiet : "BMW Service Inclusive - 5 years/100,000 km" - szukałem już trochę i nic konkretnego nie znalazłem...

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pakiet BMW Service Inclusive obejmuje prace serwisowe z użyciem wymaganych oryginalnych części BMW oraz materiały eksploatacyjne.

Zakres usług:

 

• wymiana i uzupełnienie oleju silnikowego

• kontrola pojazdu i przegląd standardowy

• serwis/wymiana filtra powietrza

• serwis/wymiana filtra paliwa

• serwis/wymiana mikrofiltra

• serwis/wymiana świec zapłonowych

• serwis/wymiana płynu hamulcowego

W zależności od kraju umowę kupna pakietu zawrzeć można na okres od trzech do dziesięciu lat i przebieg od 60.000 km do 200.000 km.

 

BMW Service Inclusive nie pokrywa następujących usług: przeglądu pojazdu po przekroczeniu danego limitu czasu/kilometrów; benzyny; zanieczyszczeń układu paliwowego; uszkodzeń lakieru, karoserii czy osłon; uszkodzeń elementów szklanych (szyb czy lamp); eliminacji hałasu spowodowanego przepływem powietrza, skrzypienia lub grzechotania; opon; uszkodzenia kół lub potrzeby ich wyważenia; uszkodzeń z winy klienta (jak np. uszkodzenia silnika spowodowane niedostateczną ilością oleju czy udziałem w sportowych imprezach samochodowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo zwyczajnie pokrywa koszta przeglądów standardowych przewidzianych dla auta wraz z materiałami.

Dodam tylko że częstotliwość przeglądów jest ustalona przez producenta i np. przyspieszenie interwału wymiany oleju nie podchodzi pod ten pakiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Czy ktoś wie jaki jest zakres terytorialny korzystania z pakietu serwisowego (BMW Service Inclusive) dla samochodu zamówionego w PL?


Według oficjalnego FAQ:


https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/Uslugi_serwisowe_BMW/bmw-service-inclusive.html


"Czy z usług BMW Service Inclusive można skorzystać u innego dealera niż pierwotnie?

Tak, pakiety BMW Service Inclusive obowiązują na całym świecie u wszystkich biorących udział w programie partnerów serwisowych BMW."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czesc, mam obecnie 86tys  auto skonczy w lipcu  7 lat , mam wykupione BMW Service Inclusive lipiec 2023 lub 100tys , pozniej wygasa.

Ostatnia wymiana byla kolo 58k oczywiscie pozniej tez byla ale nie w aso, ale nie rejestrowana w komputerze pokladowym. Wiem ze niestety bmw w Aso wymienia olej co 30 tys po przebiegu 60 tys , a 90 tys to duża wymiana.

Przy jakim przebiegu powinno się wlaczyc informacja ASO ze trzeba wymienic olej, filtry czy swiece  87 tys czy raczej blizej  90tys ?

Obecnie jakies glupoty pokazuje mi komputer z liczeniem km oraz lat jak wymiana filtru, oleju, więc chcialbym go podpiac pod komputer aby zaktulizowala sie z baza bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarSix napisał(a):

Przy jakim przebiegu powinno się wlaczyc informacja ASO ze trzeba wymienic olej, filtry czy swiece  87 tys czy raczej blizej  90tys ?

Obecnie jakies glupoty pokazuje mi komputer z liczeniem km oraz lat jak wymiana filtru, oleju, więc chcialbym go podpiac pod komputer aby zaktulizowala sie z baza bmw.

Serwis robi wymiany tylko wg wskazań komputera w aucie, nie ma sztywnego limitu kilometrów jedynie czas, przynajmniej raz na 2 lata.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, klakierek napisał(a):

Serwis robi wymiany tylko wg wskazań komputera w aucie, nie ma sztywnego limitu kilometrów jedynie czas, przynajmniej raz na 2 lata.

Ok dzieki w takim razie bede dzwonic do nich w polowie lipca, zobaczę co mi powiedza bo niby komputer pokazuje mi wymiane za pare lat 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiecie czy da się jakoś obejść termin wykonania przegladu. Mam duży przeglad za 4600km lub 08.2024. Teraz mam 99100. Nie mam wyswietlonej kontrolki serwisowania. Nie łapie się na bezpłatny przegląd przed przekroczeniem 100000. Może da się to jakoś obejść ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
16 godzin temu, przemolowski napisał(a):

Nie wiecie czy da się jakoś obejść termin wykonania przegladu. Mam duży przeglad za 4600km lub 08.2024. Teraz mam 99100. Nie mam wyswietlonej kontrolki serwisowania. Nie łapie się na bezpłatny przegląd przed przekroczeniem 100000. Może da się to jakoś obejść ? 

Przedłuż BSI przez portal connected drive, ostatnio zapłaciłem jakieś 780 zł za kolejne 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Randall napisał(a):

Przedłuż BSI przez portal connected drive, ostatnio zapłaciłem jakieś 780 zł za kolejne 2 lata.

Przedłużenie jest tanie

7l100tys.png.30f401a1bf60c5d1a365f1fd646783e8.png

 

Zmiana limitu już droższa

140tys.png.1c24e7ada1815c7e5736e570dcc0d5a3.png

 

 

Edytowane przez klakierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulacja przedluzenia serwisu (Po wlosku, chyba dlatego, ze ostatni serwis zrobiony w IT):

https://www.bmw.it/it/fastlane/clienti/panoramica/service-workshop/pacchetti-di-manutenzione.html

Trzeba porownac jaki wychodzil by koszt w serwisie, bo dla aut 4+ zawsze sa lepsze rabaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem że to trochę wróżenie z fusów ale myślicie że warto przedłużać do 7lat/100k za te 700pare PLN? Teraz mam 70k i w listopadzie kończy mi się obecne BSI 5lat/100k, a w październiku według wskazań kompa łapię się jeszcze na serwis olejowo-filtrowy i wymianę płynu hamulcowego. Prawdopodobnie jedyny serwis na który bym się łapał w ramach przedłużenia by wychodził w paź 2025, ale to byłby już chyba duży z "kontrolą pojazdu" czyli też chyba wymiana świec, płyn hamulcowy bo 2 lata miną no i zwykły olejowo-filtrowy. Czy mi się wydaje czy taki pakiet za 700pln to jak za darmo znając ceny roboczogodziny i części w BMW? Oczywiście w międzyczasie i tak wymienię olej po roku albo ~12k bo tak robię od nowości i na upartego ten serwis za dwa lata też mógłbym zrobić już sam.

Przy okazji - co ile wymieniacie olej w 8HP przy jeździe 80/20 trasa/miasto i bez upalania - 80k wystarczy? Jest sens to robić w ASO, skoro producent i tak nie przewiduje wymiany czyli pewnie jej nie wpiszą w historię czy rozsądniej w którymś z serwisów ogarniających BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.