Skocz do zawartości

Leasing BMW w Warszawie, gdzie najlepiej kupić i co kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Czy jest różnica w którym salonie w Warszawie wezmę nowe BMW w leasing? (chodzi mi o późniejszą obsługę) Oraz czy samochody BMW premium selection też można brać w leasing, jeśli tak to czy lepiej brać nowy czy używany?

 

Zastanawiam się nad 528i lub 535i z naciskiem na ten drugi. Jeśli macie jakieś doświadczenie z tymi modelami lub salonami BMW w Warszawie to napiszcie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto kupione przez Alphabet (firma z grupy BMW). Mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy na ich temat. Szczególnie cierpliwość.

 

Zmieniałem zdanie z piętnaście razy (moja rozmowa z nimi przypomniała coś takiego: 535i, nie jednak 530d, a może 535d, nie chyba jednak xdrive, to może 435i, nie jednak definitywnie A6... Etc)

 

Cenę otrzymałem BARDZO konkurencyjną (choć to zasługa mojego pracodawcy, który ma mega rabaty firmowe)

 

Nie sprawdzałem innych firm

 

 

sent from my iPhone (sorry for typos) via Tapatalk

To już drugi raz, kiedy ohne Freude am Fahren uczę się pokory w antycznym Golfie żony (1.4 bez turbo). Poprzednio 8 miesięcy, zobaczymy ile teraz…

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy samochód z fakturą VAT 23% i nie starszy (zazwyczaj) niż 3 lata można wziąć w leasing. Nie musisz kupować samochodu za pośrednictwem firmy leasingowej, możesz wybrać sobie samochód np. z Premium Selection, exAG, demo lub zupełnie nowy gdzie chcesz (w salonie BMW lub nie) i dobrać do tego swój leasing oraz swoje ubezpieczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Które banki oferują najlepszy leasing???

 

Na razie byłem w Getin i PKO. Jakie jeszcze warto odwiedzić?

 

Co myślicie o brokerach internetowych. Podobno nie pobierają prowizji od nas tylko do banku i wśród kilku banków wybierają dla naszego przypadku najlepszy i najtańszy leasing http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html

 

Tylko jakoś mi się nie chce w to wierzyć, bo przecież oni też muszą zarobić, więc chyba bezpośrednio da się wynegocjować lepsze warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.