Skocz do zawartości

Jaki wideorejestrator?


CarlosJ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Przymierzam się do zakupu wideorejestratora i zacząłem trochę czytać na ten temat.

Z tego co zdążyłem się już zorientować w temacie, dobre opinie ma Eye Drive SHD100, dokładnie ten tutaj: http://www.ferguson-digital.eu/pl/rejestratory-samochodowe/464-ferguson-eye-drive-shd100.html

Jeszcze się ew. zastanawiam nad innymi, ale ten powyższy to ma wszystko co trzeba. Jest WDR, super kąt widzenia 135 stopni, detektor ruchu i inne bajery. Do tego menu po polsku. W zasadzie jest wszystko co potrzebne od tego typu sprzętu.

Czy ktoś konkretnie używa tego modelu i może potwierdzić, że w praktyce też jest taki wypasiony jak w specyfikacji?

Jak z rejestracją przy większych prędkościach i w nocy? Bo to jest ogólnie największy mankament tego typu urządzeń, więc proszę dajcie znać jak sprawdza się ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dużo czytałem kiedy byłem na etapie wyboru tego typu urządzenia. Wyszło mi, z różnych opinii znalezionych w necie, że najlepszy stosunek jakości do ceny ma właśnie ten model Ferguson, więc go kupiłem.

Teraz jak to się sprawdza. Jeśli chodzi o jakość nagrań to nie ma się do czego przyczepić, w zasadzie muszę powiedzieć, że jest super ma SHD. WDR za pewne też ma duży wpływ na tak dobrą jakość nagrań i świetne osiągi przy nagraniach w nocy (redukcja prześwietleń), wszystko jest czytelne i wyraźne w nocy.

Dalej, ten detektor ruchu to jest dopiero bajer. Kamerka włącza się kiedy wykryje ruch, czyli jak nic się nie dzieje to się wyłącza, nie pobiera wtedy prądu i oszczędza miejsce na karcie, dodatkowo przez to może działać bez ingerencji użytkownika.

I jeszcze jedna rzecz, złącze HDMI, bez tego ani rusz, podłączasz bezpośrednio do TV i odtwarzasz.

Z tymi bajerami to naprawdę bardzo korzystna cena.

Edytowane przez MarcinCzapla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki MarcinCzapla za opinię.

 

W końcu zakupiłem ten model i troche potestowałem. Jest fajny i faktycznie największa jego zaleta to jakość. Dość prosty w obsłudze, fajny wyświetlacz, ogólnie jestem zadowolony :)

Ok, ide testować dalej i polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
Wracająć do tematu, bo może ktoś jeszcze będzie szukał (sądzę, że kolega który założył temat już coś kupił:P) To ja korzystam z G1WHT Novatek 96550 (http://eleosklep.pl/wideorejestrator-wdr-g1wht-pl-p-53.html) i spisuje się świetnie. Więc dla potomnych mogę polecić. Co do nagrywania to u nas nie można tylko i wyłącznie upubliczniać nagrań. Nagrywać możesz co chcesz i kogo chcesz :) Edytowane przez ferdek88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.