Skocz do zawartości

M-pakiet w E39


-siwy-

Rekomendowane odpowiedzi

Na czym polega tu wewnetrzny M-pakiet :roll: ?

Sprzedajacy pisze, ze auto posiada wewnetrzny M-pakiet. Poza znaczkiem na kierownicy nic wiecej nie widze. A moze sie myle?

Co wchodzi w sklad takiego "wewnetrznego" M-pakietu w E39?

Ktos na pewno zna odpowiedz na to pytanie.

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wewnetrznym M-packiet byla kierownica z M-ka, galka do zmiany biegow i metalowe listwy na progach z M-ka.

 

Jak jestes zainteresowany tym autkiem, to uwazaj i dobrze posprawdzaj, bo auto jest tanie jak na ten rocznik i ten stan a sprzedawane jest bez gwarancji tylko dla handlarza albo na wywoz z wloskimi papierami.

 

a od jakiego czasu obserwujesz to ogloszenie ? bo auto jest chyba juz od miesiaca wystawiane, a nie wierze zeby zaden wloch go nie kupil .. bo oni wlasnie takich aut szukaja, a tu by mial bez papierkologi z przywozem itp.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wewnetrznym M-packiet byla kierownica z M-ka, galka do zmiany biegow i metalowe listwy na progach z M-ka.

 

Jak jestes zainteresowany tym autkiem, to uwazaj i dobrze posprawdzaj, bo auto jest tanie jak na ten rocznik i ten stan a sprzedawane jest bez gwarancji tylko dla handlarza albo na wywoz z wloskimi papierami.

 

a od jakiego czasu obserwujesz to ogloszenie ? bo auto jest chyba juz od miesiaca wystawiane, a nie wierze zeby zaden wloch go nie kupil .. bo oni wlasnie takich aut szukaja, a tu by mial bez papierkologi z przywozem itp.

 

Sama kierownice tez mozna bylo chyba dokupic jako opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rocznikach przed 2001 roku bo wtedy wszedl oryginalny M pakiet mozna bylo dokupic opcje sport

 

wtedy chyba wchodzila w to kierownica + usportownione twardsze zawieszenie

 

najczesciej byla to chyba ta kierownica :

 

http://img116.imageshack.us/img116/4656/kiera2ra.jpg

 

po 2001 roku kierownica sie zmienila

 

Oryginalny M pakiet w E39 zawieral :

 

- zderzaki sportowe przod / tyl

- zawieszenie sportowe (amory i sprezyny)

- wnetrze

- sportowa kierownica

- sportowe fotele kubelkowe

- listwy progowe z logiem "M"

- felgi najczesniej przod oraz tyl o innym rozmiarze z logiem "M"

- listwy w okolo szyb czarne na shadow line

- oraz wiecej bajerow np czarna podsufitka

 

Auto na oryginalnym M pakiecie to zupelnie inne BMW

 

Ludzie w ogloszeniach wymienia zderzak i pisza juz pelen M pakiet to jest smiechu warte !

 

Najlepiej wziasc numery nadwozia zadzwonic do Serwisu BMW i wiemy jakie auto ma wyposazenie jak wyjechalo z tasmy produkcujnej ::)

Raz BMW / / / Zawsze BMW http://img528.imageshack.us/img528/4160/motorsporticon0ms.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes zainteresowany tym autkiem, to uwazaj i dobrze posprawdzaj, bo auto jest tanie jak na ten rocznik i ten stan a sprzedawane jest bez gwarancji tylko dla handlarza albo na wywoz z wloskimi papierami.

Auto jest pewne, bo to komis kolegi, ktorego dobrze i dlugo juz znam :mrgreen: . Chodzilo mi tylko o to, ze zamiescil w ogloszeniu taka informacje :duh: , z ktora ja sie za bardzo nie zgadzam :mad2: . Chodzilo mi tylko o potwierdzenie (chociaz czesciowe :cool2: ) mojej teorii. Teraz moge mu oficjalnie powiedziec, zeby to usunal :liar: i nie wprowadzal ludzi w blad :twisted: .

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pakietem to tak rożnie bywa, były kompletne pakiety tak jak np. u mnie ale czesto ludzie zamawiaja tylko czesc elementow z M, najczesciej kierownice. Ja mam wydruk z zamówienia swojego auta i tam jest wiele pozycji z dopiskiem M.

 

jest osobno:

 

zawieszenie M

M-sportpakiet

pakiet aerodynamiczny M

kierownica M

koła M

 

U mnie M jest na kazdym elemencie, progach, listwach itd itp ale nie wiem która czesc zamówienia jest za to odpowiedzialna.

 

trudno powiedziec kiedy jest pakiet m a kiedy nie. myśle ze majac sama kierownice mozna też powiedziec że jest jest to pakiet M choc w małym stopniu.

 

generalnei nei ma czegos takiego jak pakiet M, jest to bardzo wiele elementów zamawianych osobno.

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma czegos takiego jak pakiet M, jest to bardzo wiele elementów zamawianych osobno.

Czyli, wlasciwie nalezaloby pisac w ogloszeniach: samochod posiada jeden (lub kilka) element (-ow) M-pakietu :roll: . Teoretycznie...

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pakietem to tak rożnie bywa, były kompletne pakiety tak jak np. u mnie ale czesto ludzie zamawiaja tylko czesc elementow z M, najczesciej kierownice. Ja mam wydruk z zamówienia swojego auta i tam jest wiele pozycji z dopiskiem M.

 

jest osobno:

 

zawieszenie M

M-sportpakiet

pakiet aerodynamiczny M

kierownica M

koła M

 

U mnie M jest na kazdym elemencie, progach, listwach itd itp ale nie wiem która czesc zamówienia jest za to odpowiedzialna.

 

trudno powiedziec kiedy jest pakiet m a kiedy nie. myśle ze majac sama kierownice mozna też powiedziec że jest jest to pakiet M choc w małym stopniu.

 

generalnei nei ma czegos takiego jak pakiet M, jest to bardzo wiele elementów zamawianych osobno.

 

dokładnie tak jest jak napisał Tomas M5 - ja mam tak samo część elementów mam z M-Pakietu od nowości a część sam sobie dokupiłem,

ale nigdy nie pokusiłbym się o napisanie w ogłoszeniu że mam pełny M-Pakiet... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Odświeżę stary temat - szykuję się do zakupu przedlifotowego E39 z M pakiem, ale niechcę się nadziać, bo wiem że to dość śliski temat z takimi modelami. I teraz mam parę pytań:

1. Od kiedy wprowadzono możliwość zakupu salonowego e39 w M pakiecie?

2. Czy na przestrzeni lat, wyposażenie Mpaka się zmieniło? (np. czy jest różnica w Mpaku między poliftem a przedliftem)?

3. Z tego co czytam rozumiem, że gdy ktoś brał z salonu e39 to mógł je zakupić w pełnym mpaku albo np. z samymi zderzakami w mpaku, a reszta standard???


Z góry dziękuję za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.