• Reklama

M-pakiet w E39

Zagadnienia inne niż te wyszczególnione w pozostałych działach. Wszelkie pytania techniczne oraz dotyczące konkretnych modeli proszę pisać w odpowiednich do tego działach!

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, informacje o kradzieżach, porównania modeli.

Moderator: BMK

M-pakiet w E39

Postprzez -siwy- » 09 Kwi 2006 12:15

Na czym polega tu wewnetrzny M-pakiet :roll: ?
Sprzedajacy pisze, ze auto posiada wewnetrzny M-pakiet. Poza znaczkiem na kierownicy nic wiecej nie widze. A moze sie myle?
Co wchodzi w sklad takiego "wewnetrznego" M-pakietu w E39?
Ktos na pewno zna odpowiedz na to pytanie.
Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!
Image
-siwy-

Dołączenie: 12 Lut 2006 21:45
Miejscowość: kiedyś Złotów/Piły, teraz Wiesbaden Niemcy

Postprzez Rafals » 09 Kwi 2006 12:28

Ja sie nie znam na e39 ale ta kierownica to jest chyba wlasnie ten M Pakiet
Rafals

Dołączenie: 28 Lis 2004 23:27
Miejscowość: Slask

Postprzez Jule » 09 Kwi 2006 13:47

W wewnetrznym M-packiet byla kierownica z M-ka, galka do zmiany biegow i metalowe listwy na progach z M-ka.

Jak jestes zainteresowany tym autkiem, to uwazaj i dobrze posprawdzaj, bo auto jest tanie jak na ten rocznik i ten stan a sprzedawane jest bez gwarancji tylko dla handlarza albo na wywoz z wloskimi papierami.

a od jakiego czasu obserwujesz to ogloszenie ? bo auto jest chyba juz od miesiaca wystawiane, a nie wierze zeby zaden wloch go nie kupil .. bo oni wlasnie takich aut szukaja, a tu by mial bez papierkologi z przywozem itp.
Jule

Dołączenie: 17 Lut 2006 15:45
Miejscowość: na zachod od Wrocka

Postprzez MADEJ » 09 Kwi 2006 13:53

Jule napisał:W wewnetrznym M-packiet byla kierownica z M-ka, galka do zmiany biegow i metalowe listwy na progach z M-ka.

Jak jestes zainteresowany tym autkiem, to uwazaj i dobrze posprawdzaj, bo auto jest tanie jak na ten rocznik i ten stan a sprzedawane jest bez gwarancji tylko dla handlarza albo na wywoz z wloskimi papierami.

a od jakiego czasu obserwujesz to ogloszenie ? bo auto jest chyba juz od miesiaca wystawiane, a nie wierze zeby zaden wloch go nie kupil .. bo oni wlasnie takich aut szukaja, a tu by mial bez papierkologi z przywozem itp.

Sama kierownice tez mozna bylo chyba dokupic jako opcje.
MADEJ

Dołączenie: 02 Sty 2006 18:09
Miejscowość: Tychy
Moje BMW: Renault Megane Coupe TCE 180 09'

Postprzez e60530i » 09 Kwi 2006 14:03

w rocznikach przed 2001 roku bo wtedy wszedl oryginalny M pakiet mozna bylo dokupic opcje sport

wtedy chyba wchodzila w to kierownica + usportownione twardsze zawieszenie

najczesciej byla to chyba ta kierownica :

Image

po 2001 roku kierownica sie zmienila

Oryginalny M pakiet w E39 zawieral :

- zderzaki sportowe przod / tyl
- zawieszenie sportowe (amory i sprezyny)
- wnetrze
- sportowa kierownica
- sportowe fotele kubelkowe
- listwy progowe z logiem "M"
- felgi najczesniej przod oraz tyl o innym rozmiarze z logiem "M"
- listwy w okolo szyb czarne na shadow line
- oraz wiecej bajerow np czarna podsufitka

Auto na oryginalnym M pakiecie to zupelnie inne BMW

Ludzie w ogloszeniach wymienia zderzak i pisza juz pelen M pakiet to jest smiechu warte !

Najlepiej wziasc numery nadwozia zadzwonic do Serwisu BMW i wiemy jakie auto ma wyposazenie jak wyjechalo z tasmy produkcujnej ::)
Raz BMW / / / Zawsze BMW Image
Awatar użytkownika
e60530i

Dołączenie: 06 Mar 2003 00:34
Miejscowość: Wroclaw
Moje BMW: BMW 320i E36,BMW 325i E36,BMW 325i E46,BMW 330xd E46,BMW X5 4,4i E53
BMW E60 530 i 545,BMW E63 M6

Postprzez -siwy- » 09 Kwi 2006 14:59

Jule napisał:Jak jestes zainteresowany tym autkiem, to uwazaj i dobrze posprawdzaj, bo auto jest tanie jak na ten rocznik i ten stan a sprzedawane jest bez gwarancji tylko dla handlarza albo na wywoz z wloskimi papierami.

Auto jest pewne, bo to komis kolegi, ktorego dobrze i dlugo juz znam :mrgreen: . Chodzilo mi tylko o to, ze zamiescil w ogloszeniu taka informacje :duh: , z ktora ja sie za bardzo nie zgadzam :mad2: . Chodzilo mi tylko o potwierdzenie (chociaz czesciowe :cool2: ) mojej teorii. Teraz moge mu oficjalnie powiedziec, zeby to usunal :liar: i nie wprowadzal ludzi w blad :twisted: .
Image
-siwy-

Postprzez Tomas_M5 » 09 Kwi 2006 16:11

z tym pakietem to tak rożnie bywa, były kompletne pakiety tak jak np. u mnie ale czesto ludzie zamawiaja tylko czesc elementow z M, najczesciej kierownice. Ja mam wydruk z zamówienia swojego auta i tam jest wiele pozycji z dopiskiem M.

jest osobno:

zawieszenie M
M-sportpakiet
pakiet aerodynamiczny M
kierownica M
koła M

U mnie M jest na kazdym elemencie, progach, listwach itd itp ale nie wiem która czesc zamówienia jest za to odpowiedzialna.

trudno powiedziec kiedy jest pakiet m a kiedy nie. myśle ze majac sama kierownice mozna też powiedziec że jest jest to pakiet M choc w małym stopniu.

generalnei nei ma czegos takiego jak pakiet M, jest to bardzo wiele elementów zamawianych osobno.
Tomas_M5

Dołączenie: 22 Sty 2004 21:37
Miejscowość: Trójmiasto

Postprzez -siwy- » 09 Kwi 2006 18:55

Tomas_M5 napisał:Generalnie nie ma czegos takiego jak pakiet M, jest to bardzo wiele elementów zamawianych osobno.

Czyli, wlasciwie nalezaloby pisac w ogloszeniach: samochod posiada jeden (lub kilka) element (-ow) M-pakietu :roll: . Teoretycznie...
Image
-siwy-

Postprzez Jule » 09 Kwi 2006 22:12

Siwy wystarczy napisac M-Lenkrad i sprawa zalatwiona :lol:
Jule

Dołączenie: 17 Lut 2006 15:45
Miejscowość: na zachod od Wrocka

Postprzez RoboCop » 11 Kwi 2006 10:24

Tomas_M5 napisał:z tym pakietem to tak rożnie bywa, były kompletne pakiety tak jak np. u mnie ale czesto ludzie zamawiaja tylko czesc elementow z M, najczesciej kierownice. Ja mam wydruk z zamówienia swojego auta i tam jest wiele pozycji z dopiskiem M.

jest osobno:

zawieszenie M
M-sportpakiet
pakiet aerodynamiczny M
kierownica M
koła M

U mnie M jest na kazdym elemencie, progach, listwach itd itp ale nie wiem która czesc zamówienia jest za to odpowiedzialna.

trudno powiedziec kiedy jest pakiet m a kiedy nie. myśle ze majac sama kierownice mozna też powiedziec że jest jest to pakiet M choc w małym stopniu.

generalnei nei ma czegos takiego jak pakiet M, jest to bardzo wiele elementów zamawianych osobno.

dokładnie tak jest jak napisał Tomas M5 - ja mam tak samo część elementów mam z M-Pakietu od nowości a część sam sobie dokupiłem,
ale nigdy nie pokusiłbym się o napisanie w ogłoszeniu że mam pełny M-Pakiet... pzdr
Awatar użytkownika
RoboCop

Dołączenie: 23 Sty 2005 17:14
Miejscowość: TrójkątTrzechCesarzy
Moje BMW: 325 @ ///M5

Re: M-pakiet w E39

Postprzez Terapeuta » 18 Lut 2019 18:31

Odświeżę stary temat - szykuję się do zakupu przedlifotowego E39 z M pakiem, ale niechcę się nadziać, bo wiem że to dość śliski temat z takimi modelami. I teraz mam parę pytań:
1. Od kiedy wprowadzono możliwość zakupu salonowego e39 w M pakiecie?
2. Czy na przestrzeni lat, wyposażenie Mpaka się zmieniło? (np. czy jest różnica w Mpaku między poliftem a przedliftem)?
3. Z tego co czytam rozumiem, że gdy ktoś brał z salonu e39 to mógł je zakupić w pełnym mpaku albo np. z samymi zderzakami w mpaku, a reszta standard???

Z góry dziękuję za odp
Awatar użytkownika
Terapeuta
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 17 Lut 2019 19:43
Moje BMW: E39 523i M52B25TU (2000r), E39 520i 170KM (2000r)

Powróć do Inne zagadnienia wokół BMW

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości