Skocz do zawartości

Koty niszczą samochód, jak się ich pozbyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Najgorzej jak wejdzie pod maskę i coś tam nabroi :/

 

Jakis czas temu znalazłem u siebie pod maską martwego gołąbka wciśniętego pomiędzy przewody chłodnicy a alternator :duh:

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kiedyś z 4 lata temu, kumpel na osiedlu , przyjechał E32 750ILS , ta rządowa podobna do B7, jak ktoś ją dotknął , to jeb***o go prądem :D

Problem miałem z upierdliwym sąsiadem , e34 stała pod blokiem, i jego pies szczał mi na fele, to pewnego dnia, podłączyłem aku żelowy od motoru, podłączyłem plus z minustem do wentyla, i patrzyłem oknem, czy idzie szczać, to jak podszedl zawadził łapą i go pi***olło :mrgreen:

Takie domowe pomysły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kiedyś z 4 lata temu, kumpel na osiedlu , przyjechał E32 750ILS , ta rządowa podobna do B7, jak ktoś ją dotknął , to [bAD]***o go prądem :D

 

Przypuszczam, że to fantazja co piszesz, bo wątpię żeby ktoś był tak głupi, żeby mieć coś takiego w aucie. Jakby zabił w ten sposób kogoś z rozrusznikiem serca na przykład to by poszedł siedzieć na wiele lat.

 

A co do twojego sąsiada, to trzeba było jemu przyje..ć a nie psu krzywdę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z 4 lata temu, kumpel na osiedlu , przyjechał E32 750ILS , ta rządowa podobna do B7, jak ktoś ją dotknął , to [bAD]***o go prądem :D

 

Przypuszczam, że to fantazja co piszesz, bo wątpię żeby ktoś był tak głupi, żeby mieć coś takiego w aucie. Jakby zabił w ten sposób kogoś z rozrusznikiem serca na przykład to by poszedł siedzieć na wiele lat.

 

A co do twojego sąsiada, to trzeba było jemu przyje..ć a nie psu krzywdę robić.

Nie wiesz jak to jest z dresiarzami ?

E32 750ILS, ma podsterownik tlenku gazowego, radze poczytać, dopiero potem pisać głupoty, wiem co pisze, mam rozum, nie wiesz do czego producenci BMW, są zdolni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci zadałem konkretne pytania dotyczące tego co napisałeś i nie otrzymałem odpowiedzi.

Tak po dotknięciu karoserij łapie cię prąd za łape, 12V.

James Bond w filmie miał takie E38.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

12V łapię cie za rękę?

To wszystkie autobusy powinny zabijać, bo tam są instalacje po 24V, a zwykła spawarka na trafo to już prawie jak krzesło elektryczne :mrgreen:

Chłopie, coś ty się naoglądał? A czy to bmw tak samo jak w bondzie można sterować z komórki? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem specyfik jakis za 25 zl w zoologicznych w zlotych i popryskalem dach i maske i przedni zderzak to mi sie skubany wbil tylna klapa po szybie i kimał na szyberdachu.... koty to koty, brak mi sily, ale uwielbiam futrzaka i tylko pod nosem sobie moge na niego gadac

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi jeszcze raz jak to działa, z tym aku żelowym, bo nawet moje wykształcenie mocno związane z elektroniką mi nie pomaga tego pojąć. :roll:

Bierzesz kabel minus z plusem i pod wentyl powietrza, podlanczasz dwa kable, 2 muszą ocierać o wentyl, i muszą być ze sobą złączone. Aku kładziesz, za felge i czekasz na obszczymurka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.