• Reklama

Zapytanie o wybór modelu oraz silnika E60, F10 lub F30

Zagadnienia inne niż te wyszczególnione w pozostałych działach. Wszelkie pytania techniczne oraz dotyczące konkretnych modeli proszę pisać w odpowiednich do tego działach!

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, informacje o kradzieżach, porównania modeli.

Moderator: BMK

Zapytanie o wybór modelu oraz silnika E60, F10 lub F30

Postprzez IFrIT_86 » 25 Wrz 2022 18:51

Cześć

Mam dylemat szukam na spokojnie jakieś nowej BMW.
Poszukuję E60 530D poliftową w dieslu najlepiej mpak itd... lecz już oglądam neta i znane ogłoszenia nawet obserwuję niemieckie ogłoszenia i dość że jest to wszystko drogie to jeszcze parę sztuk.

Dochodzę do wniosku czy nie lepiej dołożyć 10 tys. i rozglądnąć się za F10 LUB F30.
Natomiast widzę że jest wysyp modeli z dwulitrowymi dieslami, benzyniaki nie są polecane, 3 litrówki jest ich mega mało.
Ale czytając oponie to i te 2 jak i 3 litrówce już nie są takie jak w E60 wszędzie problem z łańcuchami itd..
Xdrive nie ma co kupować bo też są ferelne.

Powiedz cię mi waszym doświadczeniem lub ludzi którzy te samochody użytkują co tak na prawdę było by godne do zakupu i czego szukać.
Moja Galeria
W przyszłości E60 530D + Automat
E87 Aktualnie dla żony
https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic ... 0&t=388667
Była E46
viewtopic.php?f=159&t=215281
Awatar użytkownika
IFrIT_86

Dołączenie: 06 Sty 2012 22:53
Miejscowość: Okolice Krakowa
Moje BMW: E87 118d 143km 2010r Automat

Powróć do Inne zagadnienia wokół BMW

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości