Skocz do zawartości

VIN Decoder. Najnowsze ETK Online, za darmo dla forum


cursor

Rekomendowane odpowiedzi

Dostęp do AOS na chwilę obecną zablokowałem.


Troche to dziwne ...po jakiego grzyba robisz się "dobry" i udostępniasz coś na forum ...po czym blokujesz dostęp kompletnie bez sensu :duh:


Lepiej było wogóle nie pisac tego posta, zachowanie jak w przedszkolu...nie wiem jaki był twój cel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dostęp do AOS na chwilę obecną zablokowałem.


Troche to dziwne ...po jakiego grzyba robisz się "dobry" i udostępniasz coś na forum ...po czym blokujesz dostęp kompletnie bez sensu :duh:


Lepiej było wogóle nie pisac tego posta, zachowanie jak w przedszkolu...nie wiem jaki był twój cel...

No właśnie. Nie znasz powodu, a klepiesz bezsensowne posty, w którym mnie oceniasz, więc po co ten bezsensowny post? ;)


Widząc takie wpisy, odechciewa się pomocy innym, skoro uważają, że "Im się należy".


Post napisałem, bo gdyby nie to, za chwilę byłoby 3 strony nowych postów o tym, że dostęp jest zablokowany. Mimo, napisania tego postu, dostałem już kilkanaście mail'i z informacją o resecie hasła, więc nadal ktoś próbuje.

Jak przywrócę dostęp to na pewno o tym poinformuję. Potrzebuję trochę czasu, żeby posprzątać na aos, a ciężko z czasem ostatnio(dużo roboty w pracy i po pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja chciałem podziękować autorowi tego tematu. Dzięki niemu przeszedłem 3 akcje serwisowe. :cool2:

Nadal jak dostanę nr VIN na pw, podesłać informację o ew. akcjach serwisowych czy dane z KASIO(historia serwisowa, jeśli jest). Tyle, że nie zawsze mam czas, żeby zajrzeć na forum i odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję autorowi. Liczę na to że kolega cursor znajdzie odrobinę wolnego czasu na ogarnięcie tematu, oraz na to że nie będzie przejmował się głupimi tekstami "kolegów" z forum.

Aktualnie ciągle szukam następcy swojej E46 i generalnie poszukuję raczej w USA i CAD, ETK jest w tym przypadku nieoceniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Niestety konto zostało zawieszone ze względu na zbyt wiele prób logowania niepoprawnym hasłem....


Nie zmieniajcie hasła, jeśli ktoś sobie zapisał hasło w menadżerze haseł typu 1Password to będzie nam cały czas blokowało konto.

 

login:bmwklubaos@gmail.com
pass: BmwKlubAos1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem kto namieszał, ale myślę, że dobrym wyjściem byłoby gdyby dane logowania nie były publiczne.


Przydałaby się modyfikacja forum, aby możliwe było dołączania niewielkich plików, a dane logowania umieściłbym w pliku tekstowym. Taki plik byłby dostępny tylko dla zalogowanych. Pytanie do którego admina z tym uderzyć?

Tak to działa na wielu zamkniętych forach i sprawdza się bardzo dobrze. Ograniczy to przede wszystkim ilość użytkowników i ryzyko powtórki. Widząc częstotliwość wiadomości dotyczących resetu hasła to wątpliwe jest ponowne uruchamianie tego konta, bo niewiele czasu minie jak znowu ktoś to zablokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.