• Reklama

Porównywarkawynajmowa.pl - czy ktoś korzystał z usług?

Zagadnienia inne niż te wyszczególnione w pozostałych działach. Wszelkie pytania techniczne oraz dotyczące konkretnych modeli proszę pisać w odpowiednich do tego działach!

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, informacje o kradzieżach, porównania modeli.

Moderator: BMK

Porównywarkawynajmowa.pl - czy ktoś korzystał z usług?

Postprzez gruby19 » 10 Lut 2019 20:46

Cześć

Poszukując finansowania zakupu samochodu trafiłem na taką stronę: http://www.porownywarkawynajmowa.pl/
Jej autor prowadzi również grupę na FB, gdzie wrzuca całkiem interesujące oferty: https://www.facebook.com/groups/Wynajem.Dlugoterminowy.Samochodow.w.Polsce/
Poniżej kilka przykładów:
* BMW 330i MPakiet Touring + Tapicerka Skórzana + Ogrzewanie Foteli za 1299zł/msc
* Mini Cooper 24msc, limit km 20000 za 1299zł/msc
* BMW m140ix, 0% wkładu, brak limitu km, serwis w cenie za 1876zł/msc

Obecnie czekam na wycenę swojej konfiguracji, żeby móc porównać ją z tym co oferują banki, oraz szczegóły dotyczące przebiegu procedury.

Samochody są do produkcji, ale nie wiem kto jest podmiotem finansującym oraz jak wyglądają szczegóły.
W internecie nie ma żadnych informacji o tej firmie, więc trochę śmierdzi.

Może ktoś z Was kontaktował się z tymi ludźmi i może przedstawić własne doświadczenia? może ktoś korzystał z usług?

Zaznaczam, że nie mam nic wspólnego z powyższą firmą, a post nie ma na celu reklamy - chciałbym tylko abyśmy wymienili opinie, a zdobyta wiedza może przyda się innym którzy trafią na tą stronę.

Pozdrawiam
gruby19

Dołączenie: 08 Cze 2017 14:04
Moje BMW: nie powiem

Re: Porównywarkawynajmowa.pl - czy ktoś korzystał z usług?

Postprzez sfinks311 » 19 Lut 2019 10:25

Tych firm jest pełno teraz.Pelno ich wszędzie.Jesli będziesz miał konfigurację oraz oferty finansowania z BMW podeślij mi na PW.Zobaczę czy mogę pomóc:):)
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Awatar użytkownika
sfinks311

Dołączenie: 12 Gru 2010 17:39
Miejscowość: Łódź
Moje BMW: Bylo E46,E83,120d Mpakiet,obecnie E70 3.0D Mpakiet ,X1 1.8D Xdrive,

Powróć do Inne zagadnienia wokół BMW

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości