Skocz do zawartości

Statystyki produkcji modeli BMW, kolory, wyposazenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat moze byc ciekawy glownie dla milosników olditmer/ youngimer. Mianowicie, jesli znacie jakies strony internetowe z danymi nt ilosci produkcji poszczegolnych modeli, kolorów, zestawien wyposazenia to bylaby opcja wrzucenia tu swoich zródel informacji. Widac po ogloszeniach sprzedazy samochodów, ze sa to nieraz bardzo szczególowe informacje i fajnie by bylo, zeby zrobic jeden temat z takimi statystykami. Od jakiegos czasu sam troche szukam tych danych, ale jest to zawsze czasochlonny research. Na poczatek moze wrzuce kultowa stronke o E34 M5 i od razu wielkie podziekowanie dla twórcy i troche w temacie Alpiny :cool2:

BMW E34 M5

Alpina produkcja ogólem

Edytowane przez polakosbanditos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam dodatkowo PDF zawierajacy troche numerów produkcyjnych E21, E23, E24, E28, E30, E36, E38 i E52. Mozna zobaczyc sobie ile czego zeszlo z linii produkcyjnych :-)

Statystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tutaj stronka na której mozna sprawdzic niektóre modele BMW i ich ilosc wyprodukowanych egzemplarzy w odniesieniu do koloru nadwozia i wnetrza TUTAJ. Niestety tylko E46 M3, E39 M5, E60/61 M5, Z1, Z3M, Z4M, Z8. Ale moze stronka sie jakos rozbuduje. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dorzucam troche statystyk wyposazenia i kolorystyki w E36 M3

KOLORY a tutaj TAPICERKI

Edytowane przez polakosbanditos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, jakiś czas już poszukuję informacji dotyczących danych statystycznych e36, mam takie autko w ciekawym kolorze mojave brown z beżową skórzaną tapicerka, wszystko po vinie.

Udało mi się sprawdzić , że w wersji M, w takim kolorze fabrykę opuściło jedynie 2 sztuki, chciałbym jakoś dotrzeć do informacji ile nazwijmy to cywilnych e36 wyprodukowano w tym kolorze. Vin mojego autka WBACB51040AN20891

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.