Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów jestem tu nowy - cześć .Od miesiąca jestem posiadaczem BMW E60 530i N52 2007 rok. Zakup tego auta to spełnienie mojego marzenia. Pozdrawiam Adrian . P.S. jestem z Wami na forum już ze trzy lata _ jako gość :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,,

Jestem nie tylko nowy na tym forum, ale też moje BMW jest pierwszym jakie mam. Wiem, będziecie zaraz marudzić że to wyrzutek, pomyłka BMW, ect, ale moje F45 w całości spełnia moje wymagania :). No może z wyjątkiem jednego mało istotnego, ale to w innym miejscu :P.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo. Wczoraj ponad godzinę szukałem tego tematu :)



Witajcie,

Autko w moim posiadaniu od listopada 2017r, e39 w kolorze Saharabeighe z automatem i lpg power ;)

Parenaście usterek, wad i zaniedbań poprzednich właścicieli usunąłem z pomocą tegoż forum nie rejestrując się, aż w końcu mądrzejszy o kilka doświadczeń postanowiłem się zarejestrować i pomóc innym "w potrzebie".


Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) Od dluższego czasu obserwuję to forum, ponieważ zamierzam kupić w niedalekiej przyszłości BMW. Jednak przez zakupem mam kilka pytń i w pewnych kwestiach chciałbym się troszeczkę więcej dowiedzieć.


Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień :D Mam na imię El@ i swoją przygodę z bmw zaczęłam już w 2009r....wtedy jeszcze raczkowałam i otarłam się o temat ale pomalutku,małymi kroczkami złapałam bakcyla :lol: :lol: :lol: :lol: Jestem aktualnie posiadaczką e46 (laluni) 2000r.115km.combi.... Mam tylko nadzieję że jest tu więcej FORUMOWICZEK!! :D :D :D :D :D Pozdrawiam i do zobaczenia na drodzę. :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

na forum jestem od 2015r. wtedy się nawet nie przywitałem i nie napisałem żadnego posta(jakoś tak wyszło i nic mnie nie tłumaczy),

ale napiszę urodził mi się syn(trochę późno jak na mój wiek dlatego wszystko poszło w odstawkę).

Poza tym nie okłamujmy się dużo ludzi trafia na forum i coś pisze dopiero jak ma problem z autem,tak jest i ze mną.


Pozdrawiam Wszystkich,

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

na forum jestem od 2015r. wtedy się nawet nie przywitałem i nie napisałem żadnego posta(jakoś tak wyszło i nic mnie nie tłumaczy),

ale napiszę urodził mi się syn(trochę późno jak na mój wiek dlatego wszystko poszło w odstawkę).

Poza tym nie okłamujmy się dużo ludzi trafia na forum i coś pisze dopiero jak ma problem z autem,tak jest i ze mną.


Pozdrawiam Wszystkich,

Witek

 

Oczywiście na dzień dobry namieszałem z kontami,ten post miał być napisany ze starego :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.