• Reklama

Szukam zaufanego handlarza

Zagadnienia inne niż te wyszczególnione w pozostałych działach. Wszelkie pytania techniczne oraz dotyczące konkretnych modeli proszę pisać w odpowiednich do tego działach!

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, informacje o kradzieżach, porównania modeli.

Moderator: BMK

Szukam zaufanego handlarza

Postprzez Mani » 03 Maj 2017 09:56

Witam, moze ktos polecic jakiegos sprawdzonego/zaufanego sprzedawce aut uzywanych lub kogos kto sprowadza auta z Niemiec?

Pozdrawiam
Ex. 2x E30, 2x E36, 2x E39, E38, E90
Mani

Dołączenie: 18 Cze 2006 16:17
Miejscowość: Gdynia

Re: Szukam zaufanego handlarza

Postprzez kwiatek73 » 23 Cze 2017 01:32

Ja kolego szukam św.Graala.I mam większe szanse od Twoich.Zaufanych to możesz mieć rodziców.Ewentualnie dzieci,żonę i to w takiej kolejnośći.Jeśli masz więcej niż trzy szare komórki znajdź auto w sieci np.mobile de. koniecznie od prywatnego właściciela z historią i dokumentacją.Wszystko załatwisz online,a zlecisz jedynie transport auta pod dom.Koszt do 350 euro.
W innym przypadku wypinasz się handlarzynie do tzw.wydymania.Kupisz auto,które będzie naj...ale tylko w gadce oszusta,który powie to,co chcesz usłyszeć.Oni nie mają układów,dojść,itp.do okazji.Kupują tylko to na czym zarobią.Sorry ale nawet niechcę się rozpisywać.A piszę gdyż dla siebie i rodziny sprowadzam auta sam.Nie handluję nimi.Żaden szmaciarz mnie nie naciął a mimo to w mojej skromnej hierarchi są na jednym poziomie z pedofilami.
I dodam,że większość aut sprowadzona jest z DE-duża podaż więc handlarzyny mają pole do popisu(oszustwa).
Powodzenia przy zakupie.
Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
kwiatek73

Dołączenie: 30 Wrz 2012 09:34
Miejscowość: Brzeg D.
Moje BMW: X3 e83 3.0i ,e39 523 M52B25TU,e65 735 M62

Postprzez chemik2000 » 25 Wrz 2017 16:45

Szukaj.....jak znajdziesz daj znac ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
chemik2000

Dołączenie: 29 Mar 2013 22:36
Moje BMW: F10 528i xDrive

Postprzez sad_madman » 09 Lis 2017 22:53

Pewnie wiele osób myśli, że auta z niemiec dzielą się na dwie grupy:
powypadkowe/bezwypadkowe
Ostatnio szukałem auta i już wiem, że taki podział nie istnieje, jest za to:
dobrze naprawione/źle naprawione
sad_madman

Dołączenie: 10 Sty 2012 20:45
Moje BMW: E34 520i 95' [M50B20 Vanos]
E30 318is 90' [M42B18]

Postprzez mmw » 12 Lis 2017 22:21

Mani napisał(a):Witam, moze ktos polecic jakiegos sprawdzonego/zaufanego sprzedawce aut uzywanych lub kogos kto sprowadza auta z Niemiec?

Pozdrawiam

A jakiego auta kolego szukasz?
Awatar użytkownika
mmw

Dołączenie: 12 Lis 2007 21:20
Miejscowość: Łódź
Moje BMW: Kodow. diagn. retrofit alarmy BMW Mini. www.mybimmer.pl Import aut USA Europa www.AutazUSAiEuropy.pl

Dobór samochodu i sprawdzenie przed zakupem

Postprzez Dead0k » 23 Lis 2017 10:26

Dzień dobry!
Czy zna ktoś firmy które specjalizują się na doborze samochodu i sprawdzeniu przed zakupem i może takie firmy polecić ?? Najlepiej żeby miały np youtube kanał czy coś o swoich sukcesach

Interesują mnie firmy które wg kryteria(model, rocznik, odpowiednia kompletacja) znajdą samochód i sprawdzą go profesjonalnie przed zakupem za pomocą sprzętu dealerskiego, miernika lakieru, fachowo przez osobę która sprawdzi dokumenty, blacharkę, konkretne wady tego modelu, sprawdzi wg baz danych to poszukiwane auto, zrobi jazdę próbną.

Z tego co widzę w internecie są osobno firmy które tylko sprawdzają na ternie Polski (ceny od 300 do 500 zł za jeden egzemplarz) lub firmy które sprowadzają auta z Niemiec i sprawdzają ich tam na miejscu z klientem.

Znam kilka takich firm/przedsiębiorców znajdujących się w Niemczech i Rosji, ale niestety nie znam w Polsce.

Z poważaniem, Andrii
Dead0k
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 23 Lis 2017 10:10
Moje BMW: nie powiem

Powróć do Inne zagadnienia wokół BMW

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości