Skocz do zawartości

Koła 20" plus zawieszenie adaptacyjne m


hitch5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dostałem bardzo atrakcyjną ofertę zakupu x6 4.0d. Auto jest bardzo dobrze wyposażone: m-pakiet, domykanie, ledy, ACC, nawigacja etc. Sama konfiguracja odpowiada mojej piękniejszej połowie, mamy tylko jeden dylemat. Auto ma zawieszenia adaptacyjne m i koła 20 cali rof. Wiem, że jest dużo lepiej niż w starych x6, ale obawiam się porównania z moim a8 na felgach 19 cali. Oczywiście, że będzie mniej komfortowo i to akceptuję, ale mam bardzo złe wrażenia z e70 na takich samych kołach i obawiam się, że będzie nieprzyjemnie. Kolejny problem jest taki, że ten egzemplarz nie ma koła zapasowego, a ja jestem antyfanem rofów i w przyszłości chciałem wrzucić zwykłe opony. Byłbym wdzięczny za feedback odnośnie jazdy x6 w takiej konfiguracji na naszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pytanie, właśnie konfiguruję pod siebie x6 i mam zamiar wziąć adaptacyjne zawieszenie m i również koła 20''. Prosimy o pomoc :)

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie juz trochę późno na odpowiedź, ale F16 na 20" felgach z zawieszeniem M jest w dosyć komfortowe. Mam porównanie z F30 w m-zawiasie, to X6 jest dużo miększe.

Jest sztywno, czasami czuć poprzeczne nierówności, ale nie jest twardo.

Nie mam porównania z E70, ale ktoś tu na forum pisał, że w nowej X6 jest lepiej, jeśli chodzi o komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.