Skocz do zawartości

Pomoc w konfiguracji nowej X6


kosa69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Konfiguruję sobie X6 i mam do Was kilka pytań dosyć istotnych, proszę o pomoc.

 

1) Czy w ogóle jest sens brać cały pakiet connected drive? Z żadnych internetów czy innych pierdół nie będę korzystał więc pytanie czy warto brać to tylko dla usługi REAL TRAFFIC INFORMATION?

2) Pełna, bezprzewodowa integracja kompatybilnych telefonów komórkowych wraz z USB - koszt ponad 3 000 zł - czy jest znacząca różnica pomiędzy standardowym zestawem głośnomówiącym?

3) Systemy asystujące kierowcę plus a aktywny regulator prędkości z funkcją stop&go - pytanie pierwsze, czym to się różni bo obie opcje kosztują tyle samo? aktywny tempomat z funkcją s&g mam w f10 i szczerze to rzedko go używam, ale o co chodzi z "Systemy asystujące kierowcę plus"?

4) Co szczerze byście jeszcze polecili? Biorę na pewno m pakiet, LEDy, komforty wentylowane, rozszerzone zegary, wyświetlacz head up, aktywny układ kierowniczy, harman cardon, kamera cofania, dostęp komfortowy, polski pakiet.

 

Co sądzicie?? Proszę o szczerą pomoc.

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Konfiguruję sobie X6 i mam do Was kilka pytań dosyć istotnych, proszę o pomoc.

 

1) Czy w ogóle jest sens brać cały pakiet connected drive? Z żadnych internetów czy innych pierdół nie będę korzystał więc pytanie czy warto brać to tylko dla usługi REAL TRAFFIC INFORMATION?

2) Pełna, bezprzewodowa integracja kompatybilnych telefonów komórkowych wraz z USB - koszt ponad 3 000 zł - czy jest znacząca różnica pomiędzy standardowym zestawem głośnomówiącym?

3) Systemy asystujące kierowcę plus a aktywny regulator prędkości z funkcją stop&go - pytanie pierwsze, czym to się różni bo obie opcje kosztują tyle samo? aktywny tempomat z funkcją s&g mam w f10 i szczerze to rzedko go używam, ale o co chodzi z "Systemy asystujące kierowcę plus"?

4) Co szczerze byście jeszcze polecili? Biorę na pewno m pakiet, LEDy, komforty wentylowane, rozszerzone zegary, wyświetlacz head up, aktywny układ kierowniczy, harman cardon, kamera cofania, dostęp komfortowy, polski pakiet.

 

Co sądzicie?? Proszę o szczerą pomoc.

 

1 nie warto mam nie korzystam

2 mialem ten sam dylemat wzial stand, dziala jak nalezy,

3 mialem w poprzedniej x5 dla mnie bez sensu

4 to co bierzesz mam i chwale, co bym teraz jeszcze wzial to deske w skorze i koniecznie lepsza skore ta stand jest straszna

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfigurowałem do zakupu swoje X3 dokładnie rok temu, mam 7 miesięcy jazdy nią, powiem tak:

1. real time traffic - bardzo przydatne, brakowałoby mi tego teraz, tą opcję bym wziął jeszcze raz

2. tutaj sam nie wiedziałem, często dzwonię z samochodu i w końcu wziąłem tą opcję, aby mieć lepszy zasięg (korzysta się z anteny na dachu) i wygodę podłaczania telefonu, więcej opcji chyba jest też dostępnych (np. czytanie emaili na ekranie). Przy kolejnym aucie zastanawiałbym się

3. aktywny tempomat to fajna sprawa, ja nie wybrałem bo jeżdziłem kiedyś chwilę na zwykłym tempoacie i tak srednio mi przypadł, ale teraz w X3, ten zwykły tempomat jest calkiem fajny i brakuje mi w trasie że nie jest aktywny (zwalnia/przyspiesza samodzielnie, zatrzymuje auto jak trzeba), teraz wziąłbym

4. mam okno dachowe ale odpuszcze w nastęnym, szkoda kasy, ledy fajnie wyglądają, ale kupę kasy kosztują, raczej nie ma specjalniej różnicy między xenonami, też mógłbym odpuścic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam wszystkich!

 

Konfiguruję sobie X6 i mam do Was kilka pytań dosyć istotnych, proszę o pomoc.

 

1) Czy w ogóle jest sens brać cały pakiet connected drive? Z żadnych internetów czy innych pierdół nie będę korzystał więc pytanie czy warto brać to tylko dla usługi REAL TRAFFIC INFORMATION?

2) Pełna, bezprzewodowa integracja kompatybilnych telefonów komórkowych wraz z USB - koszt ponad 3 000 zł - czy jest znacząca różnica pomiędzy standardowym zestawem głośnomówiącym?

3) Systemy asystujące kierowcę plus a aktywny regulator prędkości z funkcją stop&go - pytanie pierwsze, czym to się różni bo obie opcje kosztują tyle samo? aktywny tempomat z funkcją s&g mam w f10 i szczerze to rzedko go używam, ale o co chodzi z "Systemy asystujące kierowcę p

W lus"?

4) Co szczerze byście jeszcze polecili? Biorę na pewno m pakiet, LEDy, komforty wentylowane, rozszerzone zegary, wyświetlacz head up, aktywny układ kierowniczy, harman cardon, kamera cofania, dostęp komfortowy, polski pakiet.

 

Co sądzicie?? Proszę o szczerą pomoc.

 

1 nie warto mam nie korzystam

2 mialem ten sam dylemat wzial stand, dziala jak nalezy,

3 mialem w poprzedniej x5 dla mnie bez sensu

4 to co bierzesz mam i chwale, co bym teraz jeszcze wzial to deske w skorze i koniecznie lepsza skore ta stand jest straszna

 

W x6 deska w skórze jest w standardzie, w x5 doplacasz

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
Nie wiem po co takie pytania,możesz z dilerem pogadać w trakcie konfiguracji,doradzi ci lepiej niż ktoś na forum,co nawet nie wiesz czy w ogóle ma auto i pojęcie.

Ja ustalam z żoną :lol:

 

Zawsze może wyciągnąć wnioski z tego co napiszemy...

 

F15 skórę na desce miałem w pakiecie First Class. Diler namawiał mnie na skórę na desce za kilkanaście tys. Nie wiedział, że jest w pakiecie. Przy tylu modelach i konfiguracjach szczerze nie dziwię się...

Na pewno brałbym informacje o aucie w martwym polu w lusterkach. Nie wiem jak inne nowe BMW, ale w porównaniu do E71, F15/F16 mają skopaną geometrię lusterek. Nie mam tego i żałuję.

Do LEDów polecam asystenta świateł drogowych, świeci długimi na pobocze i zajebiście wycina auta ze strumienia świateł, tj świeci do ostatniej chwili długimi na boki i nie oślepia.

Do zawieszenia Adaptacyjnego M, wziąłbym aktywne stabilizatory. Jak dobry zawias, to do końca. Ja tego nie mam przez 3 rząd foteli i trochę buja.

ConnectedDrive to pomyłka moi zdaniem, ale nie za bardzo można wyrzucić, wypadają wtedy inne opcje.

 

PS. To co jest w standardzie na desce w X6 to guma ze szwem, nie skóra.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.