Skocz do zawartości

X6 F16 opinie.


kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam f16 z 2015.

Tak jak poprzednik miałem wymienioną kolumne kierownicza,wahacze dolne górne i Bóg raczy wiedziec co jeszcze w zawieszeniu przednim(wszystko na gwarancji która mam przedłuzona do 2020 roku.

Generalnie auto nadaje się tylko do wku... sąsiadów oraz jeżdzenia po dziecko do przedszkola tudzież szkoły.Przy prędkości 180 km i więcej kierownica dostaje takiego luzu,że śmierc zalgląda w oczy. W ASO wytłumaczyli,że tak działa super system active steering. Czyli po ludzku jak całe życie wraz z prędkościa kierownica sie utwardzała to tu jest odwrotnie.Wrażenia mniej więcej jak z jazdy VW lt z 1999 roku z przebiegiem 890 tys.Żeby nie było nudno pod podłogą cały czas trzęsie się wał napędu przez co pedał gazu wibruje tak,że po konkretnej trasie stopa jest pożadnie wymasowana.

Auto ma 80.000 przebiegu.

Posiadam jeszcze bmw f10 z wyposażenie o którego w polskim salonie nie widziano a o tylnych kołach skrętnych nawet nie słyszano.Samochód obecnie ma 160.000km przebiegu.

Przy 90 tys wymienilem amortyzatory przod po 3,koła za sztuke

Przy 120.000 turbo

Przy 130.000 wtryski

Generalnie auto zimą nie pozwala mi dojeżdzac do domu mimo nowych opon przy minimalnym nachyleniu terenu,jest ciasne, bagażnik to kpina ale za to latem SUPER SIĘ PROWADZI JAK PRAWDZIWE BMW których miałem w życiu conajmniej kilkańaście.

A nie jak ten shit na kółkach w cenie mieszkania w mieście lub domu na wsi który sobie zafundowałem ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ależ się temat zrobił o spalaniu :) Cóż ja jeździłem X6 40d i jak dla mnie jest bardzo fajnie. Nie widzę sensu brania 35i który jest słabszy dla jakiejś ideologi co innego w nowej 5er tam bym się nawet nie zastanawiał - 540xi będzie super autem. Teraz na parę dni dostanę GLE Coupe 450 AMG zobaczymy jak tym się będzie jeździć.

Odświeżam temat...Jak GLE coupe? Może ktoś jeszcze próbował, a najlepiej w Dieslu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@ArtPol74 chyba nie rezygnujesz z X6?

Ja po zakupie swojego (my13, 88tys przebiegu) jestem b. zadowolony. Pomalowałem tylny zderzak, zaczipowałem i chodzi jak zegareczek.

Na autostradzie mieszcze się w 10litrach (a wolno nie jeżdżę), napędy, pneumatyka jak nowa.

Na twoim miejscu zleciłbym zakup u (wiesz kogo) bo jak tu czytam te kwasy o nowej generacji...

Ja uważam swój zakup za jedyny słuszny. No i zamknąłem się w 120tys w tym wczasy i kilka kiecek dla mojej pani :D

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem u kogo. Ale głupieję :mrgreen: Z jednej strony serce, z drugiej rozum...jak w reklamie. A i księgowa naciska na koszta, żeby robić. Wariactwo, może Range Rover Evoque w leasing. Ale nie zaśmiecam wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem u kogo. Ale głupieję :mrgreen: Z jednej strony serce, z drugiej rozum...jak w reklamie. A i księgowa naciska na koszta, żeby robić. Wariactwo, może Range Rover Evoque w leasing. Ale nie zaśmiecam wątku.

Ja nie rozumiem problemu, jedziesz na jazdy testowe każdym i problem z głowy. Ja na te nowe brzydkie mercedesy patrzeć nie mogę, się dziwię, że to się ludziom podoba. Zresztą wystarczy popatrzeć w jakim kierunku idzie merc: https://www.businessinsider.de/mercedes-maybach-electric-suv-2018-4?r=US&IR=T :D :D :D Jak zobaczyłem, że tym się chwalą na stronie głównej Mercedesa.. oczy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f16 jest ładny ale tylko w m pakiecie.

gle coupe w pakiecie AMG jest ładny ale trochę za duży - do tego środek ma archaiczny stad odpada


ale słyszałem ze niedługo będzie nowy GLE coupe z środkiem E S klasy ….


nowy X5 model 2019 jest tragiczne i obawiam się ze nowe X6 będzie to samo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale który SUV, SAV jest ładny? :D

X6, X4, Macan no i włoszczyzna Lamborghini Urus , Stelvio oczywiście . Levorg Maserati, Teraz z jeszcze X2 , czy LR Evoque dla żonki. :D Jest dużo tych aut, które naprawdę mogą wizualnie sie podobać, poza tym każdy ma swój gust :cool2: Ostatnio jechałem VW T rock, sympatyczne auto.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Ten silnik to tykająca bomba. Poczytaj sobie na necie o przywarach silnika N63.

Serdecznie pozdrawia były właściciel N63 '16, bardzo zadowolony ze zrobienia 100tys bezawaryjnych kilometrów. Zero problemów, a osiągi i dźwięk nie do pobicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co porównywać bezawaryjności nowego auta z salonu o auta używanego, które ma kilka lat i blisko 100tyś. No i sporo zależy od poprzedniego właściciela: jak dbał to ok, jak nie to proszenie się o kłopoty.
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.