Skocz do zawartości

Skóra w BMW X1


Marek_Slask

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

stałem się szczęśliwym właścicielem BMW X1 z m pakietem rocznik 2020. z m pakietem standardowo przychodzą siedzenia o oznaczeniu HKSW - Micro Hexagon Black materiałowo-skórzana. i tutaj moje pytanie czy ktoś wie jaki to jest rodzaj skóry? pytałem już 3 różnych sprzedawców i trzy różne opinie. jeden powiedział, że to jest sensatec z materiałem. 2 że jest to skóra naturalna z materiałem, a 3 że wewnątrz skóra naturalna z materiałem a na zewnątrz sztuczna. Nie wiedząc jaka to skóra nie wiem jakie środki użyć do konserwacji. proszę Was o pomoc. dziekuję


tutaj link do takich samych siedzeń https://www.bmw-team.pl/samochody-uzywane-do-odbioru/BMW-X1-BMW-X1-xDrive-20i-DEMO-Czarny,6DazQlJdzAkk8Zf7NI28ZS#gallery-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Masz nowe skóry więc renowację możesz pominąć. nie czyść nigdy chemią agresywną, bo skóra chłonie.

Kup dressing do skór np. gyeona albo autoglyma,meguairsa itp itd, do wyboru do koloru. Śmieszna kasa i sam to zrobisz w 30 min. aplikatorem połóż jedną warstwę i za 3-4h kolejną. Masz spokój na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to tajemnica. po długich negocjacjach ;) 142k pln, ale to byl samochod z magazynu centralnego a nie placowy. teraz pewnie w kryzysie bedzie mozna jeszcze lepsza cene dostac ale na placowe, tylko przez dluższy czas nie bedzie samochodow bo BMW na ta chwile zamknelo swoje zaklady na 4 tygodnie i nie wiadomo czy nie na dluzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.