Skocz do zawartości

rejestrator jazdy


lechstar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Hej,


Czy ktoś z Was testował może BMW Advanced eye 2.0?

Teraz jest jakaś promocja w BMW - koszt zestawu kamery przód + tył + montaż to 2000 pln brutto.

 

Taka promocja to chyba tylko Rzeszów przynajmniej tak mi powiedzieli w Lublinie gdzie zażyczyli sobie 3400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Czy ktoś z Was testował może BMW Advanced eye 2.0?

Teraz jest jakaś promocja w BMW - koszt zestawu kamery przód + tył + montaż to 2000 pln brutto.

 

Taka promocja to chyba tylko Rzeszów przynajmniej tak mi powiedzieli w Lublinie gdzie zażyczyli sobie 3400

 

W Krakowie również przez jakiś czas obowiązywała taka cena (nie wiem czy nadal jest dostępna ta promocja).

Jak wrócę z wyjazdu, to skrobnę co nieco, a może nawet film wstawię. Jakość obrazu nie rzuca na kolana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej kamerze ? Zaletą jest to że nie zmienia wyglądu auta, zastępuje oryginalny panel obudowy lusterka, i ma ukryte okablowanie do skrzynki bezpieczników. https://pl.aliexpress.com/item/32874794577.html?spm=a2g0o.detail.1000014.21.5aa3f8f9SFQPLU&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.146400.0&scm_id=1007.13338.146400.0&scm-url=1007.13338.146400.0&pvid=8d139d81-6ce5-4866-88c7-462a05d35215
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii, albo kupisz jakąś sensowną kamerę mocowaną normalnie na szybie (zmieścisz się w 350zl), albo kupisz coś niby dedykowanego do danego modelu samochodu gdzie producent robi jakieś „pasujące” obudowy a w to wkłada najtańszą elektronikę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Cena dla BMW Advanced Car Eye 2.0 jest wciąż aktualna.

W zeszłym tygodniu zamontowałem kamerę w BMW Dobrzański przy AWF Kraków i zapłaciłem za komplet wraz z montażem dokładnie 2002 pln brutto.


Niewątpliwy plus do zamontowanie (brak kabli) oraz integracja z samochodem (audio, czujniki parkowania) - kamery działają zarówno podczas jazdy, jak i trybie parkingowym.


Minusy:

- cena

- jakość obrazu mogłaby być lepsza (nie jest jednak źle)

- aplikacja - jeśli dojdzie do kolizji drogowej, a nie ma się przy sobie telefonu z aplikacją, nie ma możliwości z poziomu samego urządzenia zapisania filmu, należy wyłączyć kamerę i zgrać następnie film na kompa. Oczywiście ASO zapewnia, że 32 GB karty jest na tyle pojemne, że spokojnie zrobimy 300 km, ale warto chyba dmuchać na zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.